Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egyáltalán olyan, aki...

Van egyáltalán olyan, aki most kezdi az "oltakozást"? Aki most kapja a legelső adagját? Ha eddig nem, most miért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 20:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
73%

#19! Miért lenne más tapasztalata konteó?🤔

A statisztikámat nem tudod eléggé rontani, mert többszáz fős "mintáról" van szó.

Azt már direkt nem kevertem bele, hogy mennyien vannak, akiknek maga az oltás ártott, de vannak abból is bőségesen. De ez a kérdés most nem arról szól. Hasznos, vagy nem hasznos? Az én tapasztalatom alapján nem hasznos. Se a környezetemben, se saját magamon nem tapasztaltam. Egyébként, ha nagyon nem megy, próbáld magad a helyembe képzelni. Írnak, amit írnak, tök mindegy. Amit viszont látsz, tapasztalsz az az, hogy sok oltott megszívta. Te nem vagy oltott, könnyen átvészelted. Mégis mi vinne rá, hogy kockáztassál? Ahhoz azért nagyon bolondnak kéne lenni.

#17

2022. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
82%

#19 (Tom Benko):

Ja értem, tehát a saját, átélt személyes tapasztalat konteó. Meg amit a saját szememmel látok meg fülemmel hallok a környezetemben az oltottakról. Ide sem keverném már általánosságban azt a több millió embert, akiknek hiába volt x oltása mégis meghaltak covidban vagy súlyosan megfertőződtek, esetleg gondjuk lett az oltástól.


Kisapám...tudod mi a konteó? Hinni a covid oltások hatásosságában. Na az elég nagy konteó. Igazából nem fogok magyarázkodni, aki látja és tudja hogyan kellene működnie az oltásnak az már felfogta. Vagy nem kért eddig ezekből az oltásokból vagy időközben rájött (adott esélyt neki), hogy semmi hasznuk (max. csak ártanak) és többet nem kér.

Egyéb teóriákban nem hiszek, engem egész végig annyi érdekelt, hogy valóban ér-e valamit a vírus ellen a kifejlesztett covid oltások valamelyike / mennyi mellékhatással és miegyébbel jár. Ez alapján meg sem kérdőjeleződik bennem a hatásosságuk, hisz láttam, hallottam és tapasztaltam. Haszon: ~0, mellékhatás miatti rizikó meg túl magas.

2022. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Tom Benko ***** válasza:
8%

@20: Nem. A saját tapasztalat kontroll és mérési metodika hiányában anekdota. Vagy elhiszem, vagy nem. De inkább nem. Az oltástól meghalt x millió emberről milyen hiteles forrást tudsz hozni? (Tehát nem meseblog meg random face csoport vagy telegram csatorna.)

Az oltasok hatásossága alátámsztott, aki meg a mellékhatások miatt retteg, azt a covid szövődményei terrorban kellene tartsák.

2022. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Tom Benko ***** válasza:
10%
Bocs, az előző 22-nek szólt. Sok az anon. 🙄
2022. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Tom Benko ***** válasza:
10%

@20: Hol tájékozódsz? Érdemes a szakmai publikációkat keresned, az egyik legjobb portál erre a pubmed.


Elolvastam. Azt takarja, hogy újra kell gondolni a gazdaság működését, hogy rugalmasabban reagáljon a krízisekre.

2022. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 Tom Benko ***** válasza:
22%

@21: Azért, mert nem létező összefüggéseket veszel alapul hibás, kontroll nélküli, hibás metodikájú mérésekkel.


A többszáz fős mintádat a száz fős mintám komolyan tudja az azonos nagyságrend miatt befolyásolni. De ha gondolod, nézhetünk nagyobb mintát is: [link]

Itt kereshetsz.

2022. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
73%

#26! Tudod, csak abban a statisztikában hiszek, amit magam hamisítottam😉

Nincs olyan statisztika, ami felülírja a saját tapasztalatomat. Természetesen neked nem kell elhinni, azt viszont engedd meg, hogy én a saját szememnek higgyek, és az alapján döntsek, ami alapján én akarok.

Mondom, most estem át a covidon. Nekem oltás nélkül se volt vészes. Semmi okom oltatni, mert ha valóban egy működő dolog lenne, akkor is fölösleges kockázat. Mindennek van kockázata, még egy évtizedek óta működő gyógyszernek is. Gondolom, azt se szoktál csak úgy hobbiból szedni, ha nincs bajod. Na, pont olyan indokolatlan lenne esetemben az oltás.

Akik meg a halottakkal jönnek, javaslom, látogassanak el egy kórházba. Én valószínűleg eleve a covidot is ott szedtem össze. Olyan kórházi fertőzésekkel vannak tele, és olyan emberhiány van, hogy az is csoda, hogy aki egészségesen bemegy, kijön élve. Egyáltalán nem meglepő, hogyha bekerül egy idős, legyengült ember, covid által már meggyötörten, nem éli túl. Sajnálatos, de így van.

#21

2022. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
66%

#25 Hol tájékozódom? Világgazdasági fórum, EU parlament, hivatalos konferenciák, kongresszusok, események, Schwab, Harari, Gates, még Orbán is beszélt az Új világrendről, jövőről, csináltam különböző háttérkutatásokat, pl Karikóról, Marc Van Ranst-ról, a YGL (Fiatal Globális Vezetők) tanoncokról, a WHO-ról, NATO-ról, ENSZ-ről, Gates-ről, Fauci-ról, a Vuhani virológiai laborról, különböző szervezetekről, politikai családokról, vagy olyan kamu információkkal teli oldalakról, mint a "pubmed". Összességében többmillió oldalt, videót átnéztem, kritikus szemmel, saját utána járással, minden egyes dolognál.

Az ilyen pubmedhez hasonló oldalak olyanok, mint a média. Nem jársz utána, hogy valóban igaz-e, amit állítanak, kinek a kezében van, helyette lazán elhiszed, mint ahogy a 99,98% túlélésű esélyű coviddal is meg lehetett vezetni az emberiséget.

Én már túlságosan is sokat tájékozódtam, mondhatni jós lettem, mert meg tudom mondani előre, mi lesz a következő években.

A Great Reset a világ és az emberiség teljes megváltoztatásával járó, globális projekt, ami 2 éve el lett indítva. Nem véletlenül próbálom felhívni rá a figyelmet.

2022. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 Tom Benko ***** válasza:
18%
@27: Magyarul nem értesz hozzá. A saját tapasztalat óhatatlanul torzít, megmondtam, miért.
2022. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 Tom Benko ***** válasza:
19%
@28: A pubmed speciel az orvosi kutatásokat gyűjtő oldal. Nem kamuoldal. Szerintem ennek fuss neki még egyszer, nagyzolás nélkül.
2022. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!