Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyit költöttél eddig a...

Mennyit költöttél eddig a koronavírus pandémiára?

Figyelt kérdés
Maszkokra, fertőtlenítőszerekre, gumikesztyűkre, tesztelésekre, egyebekre gondolok.

2022. szept. 1. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem 10 maszkot vettem összesen.. :D vagyis pár száz forintot
2022. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
0 forint, maszkot kaptunk a munkahelyen, kézfertőtlenítőt is, otthonra ugyanannyit vettem, kint eddig is. Tesztet szintén a munkahely állta. Az autómra költöttem kb 50ezret, mert a home office meg karantén miatt az akksi is tönkrement, meg úgy általánosságba is elkezdett sz.rakodni
2022. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semennyit.

Maszkot melóhelyen kaptunk, nem használtam, csak ott ahol kötelező volt,fertőtlenítőt szintén melóhelyen kaptunk.

Elosztogattam ismerősöknek, én ugyanúgy folyékony szappant használok, mint azelőtt.

Teszten egyszer voltam háziorvosnál,az nem volt fizetős.

Úgyhogy nulla ft-ot.

C vitamint eddig is szedtem,az nem plusz kiadás.

2022. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

30ezer körül, 2 év alatt.


Ebben benne van 4 gyorsteszt, meg kb. 120db ffp2-es maszk a családnak (3 fő), illetve kb. 3 db fél lityós kézfertőtlenítő.

2022. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Semennyit. Maszk mindig akadt valahonnan, kézfertőtlenítő röhejes, a kézmosást is pont erre találták ki, nem fogom még ötpercenként ilyen alkoholos szarral is kenegetni a kezem, mint sok kattos egyén tette, más dologra nem kellett költenem. És még itt vagyok, élek :)
2022. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

A járványra semmit, hiszen arra a gyíkembereknek kellett költeniük, hogy legyen (kondenzcsíkokkal elterjesztették a laposföldön).

A védekezésre is úgyszolván ugyanennyit.

2022. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Maszkra es fertőtlenítőre kb 30ezret.
2022. szept. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

kb 15-20eFt körül lehet 2 év alatt, amit magamra azaz 1 személyre a covid miatt elköltöttem.

4 otthoni teszt (2x voltam covidos), fertőtlenítő, maszkok, pulzoximeter 1/3 ára is benne van (idős családtagokkal élek együtt, ezért is vettük), közös használat.


A kék maszkok egy részét egyébként kertben is elhasználtuk, különféle tevékenységek közben és a fertőtlenítő se csak covid alatt volt használva.

2022. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Kb. 400 Ft-ot. 2 textil maszkom van összesen, váltva mostam őket, amikor hordani kellett. Kézfertőtlenítőt még egyszer sem vettem 28 év alatt, szappant meg "járvány" nélkül is használok. Tesztre sem költöttem, mert egyrészt nem volt rá szükség (egyszer voltam koronavírusos, de akkor a háziorvos kötelezett a tesztre), másrészt nem érdekel, hogy koronavírus-e vagy valami más, semmit nem befolyásol.
2022. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!