Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4 Pfizer ellenére most lettek...

4 Pfizer ellenére most lettek Covidosok, és úgy mászkál hogy tudja Covidos?

Figyelt kérdés
A rokonságomban egy házaspár 4 Pfizert kapott. Az utolsot másfél hónapja. Kb egy hete Covodosok lettek. A nőnek 38 fokos láza van, hyenge. A férfinek folyik az orra, gyenge. Teszreltették magukat. Covid. A férfi ennek ellenére tegnap elment egy napos szemműtétre. Műtétekhez már nem kell negatív covid teszt? Hogyan lehet olyan felelőtlen, hogy tudja Covidos, és mászkál?
2022. szept. 6. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen mászkálnak így és dolgoznak is, el sem mennek orvoshoz, már szinte mindenki letojja a kovidot.
2022. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Maximum a saját érdekükben kellene otthon maradni és kipihenni, "kifeküdni" a covid-ot.

De ha nincs nagy bajuk és tudnak dolgozni akkor menjenek. Régen is jártak betegen dolgozni az emberek, most is fognak. A covid-ot meg úton-útfélen el lehet kapni, túl is kell rajta esnie az embernek. Utána kis ideig legalább lesz védettsége, ha már az oltások nem jöttek be.

2022. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert már senkit nem érdekel ez a szr. 2 évig bezártak bennünket, mindenkinek elege van.


Van oltás - mint influenza ellen -, és ha csak az orra folyik, miért maradjon otthon?


Én sem maradok itthon torokfájással, csak ha a fejem is teli van és 100 zsepit elfújok félóra alatt.

2022. szept. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
nem a 4 Pfizer ellenére, hanem lehet pont amiatt, én a COVID alatt is mentem mindenfelé, pont szabin voltam amikor elkapott, nem fogom a szabadságomat ilyen szarság miatt eltontani, voltam síezni, jártam éttermekbe stb.
2022. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát igen, így születik a világjárvány. Az egoista emberek miatt. És ezért nincs vége és nem is lesz.

De természetesen az oltatlanok a közveszélyes, életellenes 1.számú nemkívánatos személyek.

Az iskolában is ez volt. Jött a gyerek és azt mondta: anyukám megkért, nehogy elmondjam hogy apukám 40 fokos lázzal covidos otthon.

Az önérdek mindenek előtt. Nem érdekel, hogy mással mi lesz.

2022. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!