Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nincs karantén MOST a...

Miért nincs karantén MOST a Covidosoknak,ha már rebesgetik a 6. hullámot?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat, aki mászkál ide-oda...Mert nincs ellenőrzés, nincs karantén. Miért?
2022. júl. 31. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Mert akkor nem lesz 6. hullám és nem lehet kikre ráerőltetni azt a ~10 millió vakcinát, amit már megvásároltak.


2 hete voltam covidos. Önkéntes karantént javasolt az orvos. Ha tudtam volna mozogni, akkor oda megyek ez idő alatt, ahova akarok.

2022. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Karantén van (önkéntes alapon), ellenőrzés nincs (szerintem maximum az első hullám alatt volt). Persze a magyarok nagy része meg az önkéntesség...
2022. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert már belefásultak az emberek és nem érdekel senkit. Na meg az omikronnak elég alacsony a halálozási rátája. A kórházak sincsenek tele. Nincs vészhelyzet.
2022. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekünk van.7nap..most szenvedünk benne. Nekünk nem ellenőriztek csak az antsz hívott meg kaptam egy e-mailt de erő sincs menni sehova szóval.
2022. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Ennyire szarul vagytok? Oltással vagy anélkül?
2022. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Én ma teszteltem pozitívat, nem jelentem be az ÁNTSZ-nek, de nem megyek sehova.
2022. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Két hét leforgása alatt Covidos lett körülöttünk egy állatorvosi rendelő, egy munkatárs, meg az apósom (utóbbiak önkéntes karantéba vonultak).

Közben ezermillióan vannak kint ma pl. a Hungaroringen, nincs korlátozás, nincs senki. Tesznek odafentről a 6. hullámra. Miért? Mert éppen nem áll érdekükben foglalkozni vele.

2022. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Engem egyetlen egyszer teszteltek. Még pedig 2022. március 14.-én. És az eredmény, negatív lett. Egyébként igen kellemetlen volt a teszt. A Covid teszt után percekig nem láttam, mert annyira könnyezett a szemem. Mikor azt a fog piszkálót fel tolták az orromba.
2022. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
41%
Van karantén most is, sőt a járványügyi szabályoknak meg kell felelnie minden pozitívot tesztelő illetőnek. Az más kérdés, hogy betartja-e vagy egyáltalán tudja-e, hogy fertőzött.
2022. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, amugy 3 oltasom van, kis orrdugulas meg nagyon enyhe torokkaparas a tunetem. Nem is teszteltem volna, ha nem lett volna sok covidos eset a munkahelyemen.
2022. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!