Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Prosztatagyulladás(valszeg...

Prosztatagyulladás(valszeg bakteriális) okozhat a makkon hámlást, hegesedést, priosodást?

Figyelt kérdés

STD tesztem negatív (4.hét) , "egyszerű" - valszeg bakteriális prosztatagyulladással diagnosztrizáltak és kapom az antibiotikumokat mint a cukros drazsékat, ugyanakkor a péniszemen ilyen elváltozást vettem észre: [link]


Kérem aki ért hozzá, válaszolja meg hogy lehet-e ez a prosztatagyulladástól, vagy inkább valamilyen gomba, esetleg std amit nem mutattak még ki. Ha igen, akkor mire gyanakodtok? (e.coli baktériumot találtak a kenetemben, annyi van csak biztosan)


Hálásan köszönöm.



#prosztatagyulladás #hámlás #férfi probléma #prosztatitisz #pirosodás a péniszen #égő vizelet fájdalom nemiszerv
2022. szept. 22. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bakteriális prosztatagyulladás? Volt tenyésztés? Ha nem, akkor mi alapján kapod az antibiotikumokat? Amúgy szerintem ez simán lehet az antibiotikumtól. De nem vagyok orvos, így csak azt tudom javasolni, hogy keresd fel mielőbb az urológusodat
2022. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!