Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez ? Esetleg aggódnom...

Mi lehet ez ? Esetleg aggódnom kellene ?

Figyelt kérdés
Szerdán reggel has fájdalomra és hasmenésre keltem, 3-szor voltam wc-n elég sok folyadék kiürült, más tünetem nem volt aznap is tudtam később normálisan enni volt étvágyam, viszont azóta székrekedésem van. Aztán szerda este jobb alsó hasi tájékon nagyon fucsa húzó érzést éreztem, nem mondanám fájdalomnak, reggelre (csütörtök) ez a lokalizált húzó érzés elmúlt. Viszont azóta nagyon enyhén az egész has területén, bordák alatt is, de többségében jobbra ilyen nagyon furcsa, nagyon enyhe szúró, nyomó fájdalmat érzek teljesen véletlenszerű helyeken és időben is, talán ahhoz tudnám hasonlítani mintha egy tompa ceruzával megnyomnák belülröl a hasizmom gyengén. Azóta sem kellet wc-re menni. Étvágyam van, éhes is vagyok.. nem igazán értem. Ezért vagyok egy kicsit beparázva, mert soha nem volt még ilyen. Hétfőn tudok menni orvoshoz. Tudom, hogy így elég nehéz ezt behatárolni, de jó lenne egy megnyugtatás, hogy csomó bagatel dolog lehet. 26F

2022. okt. 1. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy baj. Egyszerűen maradt olyan dolog a bélrendszerben amit nem tudsz megemészteni. Leveseket tudok ajánlani, tehes cuccokat. A szuro érzés meg a székrekedéstől lehet.
2022. okt. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen
2022. okt. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasmenés, hasi fájdalmak után mindenképpen ajánlatos diétát tartani (visszafogott étkezés) és széntablettát, esetleg más gyógyszert alkalmazni az esetleges nemkívánatos fertőzés leküzdéséhez.
2022. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta se semmi hiába a kefír és a szilva ...
2022. okt. 2. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!