Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az oka a folyamatos megfázá...

Mi az oka a folyamatos megfázásnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az év 365 napjában beteg vagyok. Folyamatosan dugult az orrom, reggel torokfájás. Az orvosok nem találnak semmit. Fül orr gégész sem .Semmi szénsavasat nem tudok inni másnap teljesen beteg vagyok, elmegy a hangom és begyullad a torkom. Arra gyanakodtak hogy elhúzódó arcüreggyulladásom van, de az antibiotikumok sem segítettek. Légyszi segítsetek. (F/38)

2022. okt. 24. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 20/F vagyok, de az elmúlt 6 évben ez volt velem is. Suliba sokszor nem mentem, mert reggelenként fájt a torkom, folyt az orrom, aztán délutánra elmúlt. Pár éve jöttem rá, hogy nem baj, legfelejebb hazajövök a suliból ha tényleg beteg vagyok, de nem segített. Maradtam beteges végig. Szintén nem találtak semmit, nem tudják mi bajom, akkor se tudták, az volt a megoldás, hogy kikerültem a stresszhelyzetekből. Távoktatásba kerültünk, online volt a suli egy évig és olyan egészséges voltam, hogy anyám csak repesett az örömtől, milyen jól vagyok. Azóta is levelezőn végzem az egyetemet, nincsen stressz, tanulok ezerrel és egészséges vagyok, megszűnt az állandó torokfájás, a taknyom nyálam egybefolyik, hőemelkedés, ilyenek.


Nincs valami nagyon stresszes az életedben?

2022. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igazából semmi stresszes nincs. Jó munkám van , nagyon jól keresek, minden rendben. A dolgok se tudják és szinte mindenhol magánban voltam
2022. okt. 24. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Így tippre az immunrendszered nem működik megfelelően. Valami miatt nem megfelelő a szervezetedben az antigénekre való reakció.


Hogyan étkezel? Szoktál e mozogni? Úgy általánosan milyen egy hétköznapod?


A màsik kérdés, hogy allergiás nem vagy? Allergia is okozhatja az év 365 napján történő náthàs tüneteket.


Majdnem felhoztam az AIDS-et de ahhoz enyhék a tüneteid ahhoz képest, hogy már 1 éve tart ez az állapot.

2022. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál már allergiatesztet, Végigszurkálnak vagy 50 ponton, aztán kiderül, hogy allergiás vagy-e. Ez lehet csak allergia, van olyan ami nem évszak függő, egész évben kínoz.
2022. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég vitamint eszel?
2022. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Ez a hiányos és nem megfelelő táplálkozás egyik első következménye. Felborult a bélflórád, így padlón van az immunrendszered. Tudom, nehéz elhinni, de az élelmiszeripar nem érted van. Mint a neve is mutatja, IPAR. Profitorientált vállalat. Az a dolga, hogy olcsón megtermelje és drágán eladja a termékeit. A te dolgod meg az (lenne), hogy megválogatod, mit veszel meg.
2022. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!