Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Forever kids mennyire jó? Ber...

Forever kids mennyire jó? Berry aloe gél?

Figyelt kérdés

A kislányom szinte havi 1 hetet jár Oviba, már rengeteg pénzt elköltöttünk vitaminokra, végül most nagyon ezekkel a termékekkel szemezek 🤔🤔🤔 megéri? Tényleg olyan jók? Már az nagy csoda volna ha egymást követő 2 hetet végig menné.

Szoptatás alatt fogyasztható a Berry aloe gél?



2022. okt. 31. 23:50
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jó
Nekünk segített
Semmit sem ér, csak pénz kidobás
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Sajnos a közösségbe járás kezdetén ez nagyon gyakori probléma.

Nekünk beváltak.Természetes alapúak és jelentős kedvezmény is elérhető a vásárlásokkal. Szoptatás alatt is fogyasztható.

Mielőbbi jobbulást a kislányodnak!

2022. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

MLM-es cuccal csak a pénztárcádat vékonyítod.

Túlárazott szerek, és ha megnézed az összetevőket, semmivel nincs bennük több vitamin, mint egy sima olcsóbb gyógyszertáriban.

2022. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a pénztárcád engedi, kipróbálhatod, de pont ez az időszak, amikor ez nem fog megfelelően hatni, ugyanis az immunrendszere még nem olyan, és én amúgy ezt sosem javasolnám ilyen helyzetben, a szervezete nyugodtan találkozzon csak a kórokozókkal és küzdje le. Tudom, idegtépő, meg senki sem akarja, hogy a gyereke beteg legyen, kimaradozzon, de vannak ilyen gyerekek sajnos. A Forever cuccok nem rosszak annyiból, hogy amennyire lehet nincs bennük adalék meg mindenféle vivőanyag, ami pluszban káros lehet. Ami még jó lehet az a Doterra Kids termékek, azok már minden szempontból természetes 100% olaj alapúak.
2022. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ibolyahajnal válasza:
16%
Nagyon jók a termékek. Azt elhittem hogy hatásosak és mikor kiprobáltam megdöbbentem hogy ennyire jók.
2022. nov. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes rá pénzt kidobni, a sztenderd, patikában sokkal olcsóbban megkapható vitaminkészítményekhez semmit nem tesz hozzá, nem is tud hozzátenni. Ha a kislányod azok mellett is sokat betegeskedik, akkor ő ilyen, majd kinövi. Tudománytalan, hatástalan vackokra ezért nem érdemes komoly pénzeket költeni.


Az aloe verának semmilyen belső gyógyító hatását nem bizonyították be (külsőleg, a bőrnek valóban lehet hatásos), pedig elég sokat tesztelték. Túl sok belőle hosszú távon viszont gyomorrenyheséget is okozhat. Alapszabály: attól, hogy valami természetes, még nem feltétlenül jó.

2022. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!