Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sebgennyesedés műtét után?...

Sebgennyesedés műtét után? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

1 hete szedték ki a nyakam hátsó feléből valamit (meg en se tudom, hogy mi, de egy pukli volt igazabol) valószínűleg ciszta. Maganorvoshoz mentem, és ismertem is a doktorurat, mindig is szépen dolgozott, most viszont már 1 hét eltelt és gennyezik. Megvan dagadva is. Voltam azóta kontrollon és hétfőn megyek varratszedesre de félek, hogy így felvagja megint. Megvan az orvos száma, ezért gondoltam hogy felhivom holnap (igen, hetvege van, tudok róla, de eléggé megvagyok ijedve most)


Valaki esetleg? A seb kb 5 centis, és eléggé fáj is. Lázam nincsen, a műtét után 2 napig voltam gyenge de ma már nem



2022. nov. 18. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, hétfőn ellátnak.
2022. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel. Ez elég ok ahhoz, hogy hétvégén zavard, pláne drága magánorvosnál.
2022. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kigyűlik és nem tud tisztulni akkor felkell vágni vagy leszívatni.

HA ez nincs akkor abból komoly bajod is lehet, akár vérmérgezés is vagy fertőzés.

2022. nov. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, mi újság, felhívtad?
2022. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem végül nem, nem akartam zavarni a hétvégén, kenegettem bepantennel aztán holnap meglatjuk mi lesz. Max le kell szívni
2022. nov. 20. 22:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Leszedtek a varratot, nem kellett leszivni szerencsére
2022. nov. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!