Manly kérdése:

Mi van a coviddal ?

Figyelt kérdés
Mit tudtok róla ? Minden a régi ?

2022. nov. 21. 04:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A [link] oldalon hetente fent van mennyi az új beteg, úgy tudom most mérsékelt az állapot, de sok az influenzaszerű megbetegedés.
2022. nov. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Semmi, lebukott, mindenki rájött mi a valóság, már kutyát nem érdekli a covid. Game over.
2022. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

[link]

[link]


Főleg 70+-osok hunynak el, néhány 60-as is van, fiatalabb csak pár %. Az látszik, hogy pár országban már elkezdődött a szezon, nekünk jó, ha minél később gyűrűzik be, mert az időjárás ellene dolgozik. Én nem számítok a télen komoly járványra. Lezárásra sem, legfeljebb online oktatás elképzelhető. EÜ intézményekben, egyes hivatalokban máig kötelező a maszk, szerintem ez a célzott védekezés hosszú távon velünk marad.


A variánsokról itt olvashatsz:

[link]


Azt hiszem, az alfa és a delta a legveszélyesebbek, de ezek manapság ilyen 1% körül mozoghatnak.


Vége nem mostanában lesz, ezt még nem lehet megjósolni. Több nemzetközi politikus is kijelentette, hogy a nehezén már túl van a világ. Kínában még dogmatikusan kiállnak a teljes lezárás mellett, de már nem nagyon akaródzik az embereknek. Ilyen nálunk már nem nagyon lesz vszínű.

2022. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Semmi.
2022. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Attól lehet tartani, h megint jön valami új forma. Én azt gondolom laborból indult ki.Ma már bármikor tudnak előállítani ezeket a dögöket.
2022. nov. 22. 14:19
 6/22 Senior Séf ***** válasza:
100%
Köszöni, jól van. De remélem, a körülötte keltett tömeghisztéria leáldozóban van.
2022. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Remélem én is.
2022. nov. 22. 18:19
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egyébként vicc nélkül annyi nem tetszik az egészben, hogy egy nagy hiszti lett körülötte, mindent alávetettek a dolognak, hogy elkerüljük. Aztán most mi figyeljünk egymásra, nekünk legyen bűntudatunk azok után, hogy nincs lekommunikalva most épp hol tart ; van-e , mennyi eset van stb stb. Magára lett hagyva a társadalom a világban, mert most nem ez a fontos. Ránk eresztik ezt a dolgot, meghalt sok idős, és még mi legyünk a felelősek. Egy bohócnak néznek mindenkit.
2022. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, ez a politika dívik.A facén eg.ébként van eg. oldal ahol közlik az adatokat.Legutóbb azt olvastam, h csökkent a szenn.vízben a szintje és kb 7000 a múlt heti fertözöttek száma.Eü-ben maszkot kell hordani, patikában, boltokban még nem.Vannak dokik akik azt mondják a maszk semmit nem jelent.
2022. nov. 22. 20:03
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

„Vannak dokik, akik azt mondják, a maszk semmit nem jelent.”

De, jelent. Az alávetettség szimbóluma. Aki hordja, elfogadta/elfogadja a rabszolgaságot. Viszont semmit nem ér. Illetve mégis:

[link]

2022. nov. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!