Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szombat este óta náthás...

Szombat este óta náthás vagyok, mától pedig nem igazán érzek szagokat, ízeket pedig egy kicsit. Nem köhögök, ma nem is volt annyira bedugulva, most is egész jól szelel, de olyan fura. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni, hogy visszanyerjem? Köszi előre is

2022. nov. 23. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Köhögés nélkül is simán lehetsz covidos. Tisztességes ilyenkor karanténban lenni.

Ami a konkrét kérdésre a válasz, van erre poszt-covid osztály, ahol pl. szaglásrehabilitáció van, ha egy kis idő múlva nem jön vissza, akkor kérnék beutalót. Mindazonáltal a háziorvost fel kéne hívni, hogy mi a pálya, egy tesztet kéne csinálni.

2022. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még covidos, szimpla náthának indult, autót mostam😅
2022. nov. 23. 21:04
 3/12 A kérdező kommentje:
De holnap veszek egy gyorstesztet
2022. nov. 23. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Azon kívül, c vitamin és sok tea.
2022. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldható,ne te menj tesztet venni, hanem dobjon be valaki, ha covid, ne add tovább. Pozitív teszt esetén azért is kell szólj a háziorvosnak, hogy kiírhasson. Jobbulást!
2022. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, majd mondom a barátomnak hogy ugorjon be a gyógyszertárba tesztért.

#4 ez minden nap megvan❤️


És köszi mindenkinek🙂🙂

2022. nov. 23. 23:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért most egy ideig a barátoddal is kerüld a kontaktot, hogy őt se fertőzd meg. Tudod, a karantén az karantén. :) Ajtó elé tegye le...
2022. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nátha is okozhat ilyen tüneteket, ez alapból nem minden esetben covid tünet, de egy teszt nem árt.
2022. nov. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam a covid okozta.


4 napig itthon voltam aztán, majd maszkban mentem a dolgomra (akkor, amikor kb senki nem volt a boltban)


Itt szerencsére már nincs karantén, de enni kell, gluténérzékenyként meg nem igazán jó opció a rendelek ezt-azt, vagy a szomszédot kérem meg - volt rá példa, nem tudtam enni abból, amit hoztak, kontamináció miatt.

2022. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még nem covid, hordani kellene maszkot pl. boltban, járműveken, meg otthon lenni, kipihenni,ezt nem csak a covid határozza meg.
2022. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!