Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez valószínűleg HIV lesz?

Ez valószínűleg HIV lesz?

Figyelt kérdés

Ma mar feltettem egy kérdést ebben a temakörben csak egy masik alkategoriaban.

Összefoglalva: 27 éves no vagyok, egeszseges eletmodot folytatok, nem dohanyzom, nem iszok, a fogaim rendben vannak. Rendezett lakasban élek.


Körulbelul Julius- augusztus környékén kezdodott az egész egy torokgyulladassal. Szeptemberben kívül-belul tele volt a szám herpeszekkel.

Oktober végén gennyes mandulagyulladásom volt ,majd nemreg egy megfazas ( natha,köhöges, laz ) es ezuttal herpeszek es a szám koruli kiütesek kisereteben.

A fogorvosom szerint ( csak kepeken latta) a legyengült immunrendszerem es a stressz all az el nem mulo herpeszek mögött.


Sokat olvastam a HIV-röl es a nyalkahartyan megtalalhsto serulesek, kiutesek, Influenza szerü tunetek, nyirokcsomo betegsegek utalhatnak HIV-re.


Marcius közepe es augusztus közepe között volt vedekezes nélkül kapcsolatom egy ferfivel ( később kiderult hogy neki mellettem felesége volt ) majd ezutan Szeptember elején megismerkedtem egy olasz ferfival akivel 1 honapon at ( Kb 3x összesen) " kapcsolatban " voltunk, sajnos vele is vedekezes nélkül.


Ö valtig állítja hogy elöttem hosszú evekig kapcsolatban volt es semmi baja sincs .


Nos,nem igazan értem miért ennyire gyenge az immunrendszerem es nem találok laikus szemmel más mqgyarazatot erre mint a HIV .


Az interneten rendeltem egy mehbizhato gyorstesztet ami jövö heten ide er,de addig kíváncsi lennék a velemenyetekre.



2022. nov. 27. 18:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. okt. 8. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!