Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandula műtét után más sem...

Mandula műtét után más sem tudott utána aludni? Ahányszor elaludnék úgy érzem megfulladok mindjárt annyira dagadt mindenem a számban. Ez meddig tart? A fájdalom is durva ha nyelek de alvásban főleg ez a fulladás érzés akadályoz.

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, mikor kivették. Kb. 2 hétig nagyon fájt, nemcsak a torkom, hanem a fülem is. Enni egyáltalán nem tudtam, ráadásul folyton szekáltak, hogy egyem a szikkadt zsemlét, amit ott adtak. De aztán elmúlt, és azóta nem fájt a torkom. Kitartás.
2022. dec. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi én fájdalmát meg elviselném cataflammal amíg épp hat,de így semmit nem érzek ahol mandula volt csak a nyelőcső lentebbi szakaszán és amikor nyelek hirtelen úgy érzem hogy félrenyeltem és el kell kezdenem gyorsan sokat nyelni hogy úgy erezzem jó helyre megy a nyal, víz akármi. Emiatt amint elaludnék nyelek egyet és felijedek hogy megfulladok félre megy a nyal, nagyon fura erzes.
2022. dec. 1. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!