Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam egy jo eros influenza...

Elkaptam egy jo eros influenzat meg 3an es mar egyre rosszabbul vagyok es nem tudok mit tenni ellene Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Dec.3an gyenge kohogessel kezdodott minden es egy kis lazzal (38.7).

Naprol napra jobban kohogtem es tusszogtem. A lázam hol fel ment hol le ment.

(Jelenleg hőemelkedésem van 37.8)

De a mellkasom es a tüdőm már annyira fáj hogy nyelni alig birok.

Ha köhögök ugy erzem bele pusztulok annyira faj, de ha csak levegőt veszek az is kínszenvedés. A torkom is nagyon de nagyon fáj és nem tudom semmivel sem csillapítani a fájdalmat. Percről percre jobban fáj



2022. dec. 14. 04:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel orvos.
2022. dec. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem influenza, hanem covid. Foleg, ha nem vagy beoltva.

Az influenza magasabb lazat ad (39,5, es afolott), es csak vegtelen gyengeseget es izomfajdalmat, orrfolyast, kohogest. Influenzaval nincs ez a tipusu tudofajdalom. Az influenzabol felepultel volna 5 nap alatt, a covid atlag 10-14 napig is tart (vagy megtovabb).

Udv a klubban :(

2022. dec. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
2. Ne nyomd már a baromságodat.
2022. dec. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2

Oltott vagyok 2x Pfizer-al

Csinálom minden áldott nam a koronatesztet és mind NEGATIV.


Nem magyarban lakom hanem németbe és itt nálunk valami szar van az egész országba (az egész családomat érintette. Országszerte több ezer kisgyerek és idősek kerültek kórházakba)

És a hírekben is irja hogy ellz elfog jutni magyarba is. És ha elkapot akkor mit fogsz csinálni? Felveszel még 1 korona oltást hátha jobblesz?

2022. dec. 14. 06:32
 5/9 A kérdező kommentje:

És mellesleg kedves 2ik

Voltam már koronás tavaly májusába 4 hétig (szintén az egész családom benne volt) és az közel sem volt ennyire szar mint ez a cucc

2022. dec. 14. 06:34
 6/9 A kérdező kommentje:

Tavaly a koronát 38.0°C lázzal könnyen átvészeltem (mivel mellete nem voltak más tüneteim)

De ez . Ez teljesen más ez valami cseppfertőzéssel terjedő izé

2022. dec. 14. 07:36
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt a kedves 2esnek ajánlom hogy olvassa el, de bárki elolvashatja ha szeretné

Link:

[link]

2022. dec. 14. 07:39
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Jajj ne oltott vagy? Hát jobbulást.
2022. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Ivermectin 45mg/nap + NAC


Hasonló tünetekkel (csak nálam hidegrázás majd láz) 3nap alatt rendbe jöttem.

2022. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!