Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanként mennyi időm...

Oltatlanként mennyi időm lehet még hátra?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom amióta kiderült, hogy oltatlanként hamarosan meghalok, de kezd elfogyni a megtakarításom. Még mennyi idő lehet mire meghalok? Mik a tapasztalatok, akinek van oltatlan ismerőse meddig húzta élve?

2023. febr. 19. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Fél órád van kb hátra.

Hülye kérdésre hülye válasz.

2023. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
10%

Ha megfordítjuk a kérdést, sok konteós azt áradozta, hogy az oltással szervezetten irtják ki az embereket, ahhoz képest úgy látom, nem indult meg a népességcsökkenés.

Tehát, az oltottaknak mennyi idejük van még hátra?

2023. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Milyen oltásra gondolsz? Gyerekként én minden kötelező oltást meg kaptam annó. Így nem vagyok oltatlan. A Covid oltás, meg nem számít oltatlannak. Mivel a Covid oltás törvényileg nem volt kötelezve. Igy én se vagyok Covid ellen be oltva. Na és? Semmi bajom! Sőt egészséges vagyok. Soha nem is voltam Covidos. Nem is tudom minek ez a Covid hiszti. Főleg a covid oltás körül. A Covid járvány már egy éve 2022 tavaszán le csenget. Igy már tök felesleges be oltatnod magad. Nem és nem szűnt meg a Covid. Most is vannak Covidosak. De a Covid járvány veszély már el múlt. És ha észre vette a Covid oltások be adatását, a járvány lecsengése óta már nem is szorgalmazzák. Ettől függetlenül be lehet adatni a Covid oltást. De én nem adatom be magamnak, egy olyasmit amire soha nem is volt szükségem.
2023. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%

Ezt nem lehet tudni. Én mindig hiteles hírforrásokból tájékozódom, Origo, Magyar Televízió, Kossuth Rádió. Az M1-en időintervallumot nem adtak meg, csupán azt közölte a Miniszterelnök Úr, hogy "Az oltáselleneseket se szoktam ekézni, mindenkinek jogában áll a saját szabadsága jegyében dönteni a saját életéről, de nem fogjuk tudni elkerülni, hogy mindenki beoltassa magát. Rá fognak jönni, hogy ha nem oltatják be magukat, akkor meghalnak."

Tehát ha 40 év múlva meghalsz, az koronavírus volt.

2023. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Provokáción kívül van bármi más célja is a kérdésednek?
2023. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Doktor úr mennyi időm van hátra ha beoltatom magam?

úgy 3-4 év

És ha nem?

akkor 40-50 év

2023. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!