Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig bírják a szüleim?...

Meddig bírják a szüleim? (Súlyos.😔)

Figyelt kérdés

Aggódok anyukámért és apukámért. 46 és 56 évesek, dohányoznak, nagyon rossz fizikai és mentális állapotban vannak... anyagilag sem vagyunk rendben, ahogy sosem voltunk. Jelenleg ott tartunk, hogy 20 forintja van anyukámnak. Járok alkalmira fát vágni, de az egy 6 fős családnak kevés, pláne úgy, hogy meg sem kaptam a fizetést régóta. Remélem mihamarabb felvesznek valahova.


Szerintetek meddig bírja anyukám és apukám? Félek, hogy elvesztem őket. Leginkább a kiskorú testvéreimet féltem emiatt. Meg hát élményeket is szeretnék adni nekik egyszer az életben. Félek... mit tudnátok tanácsolni, mit tegyek?



2023. febr. 26. 01:29
 1/7 anonim válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ehhez te egyedül kevés leszel.

Szüleid dolgoznak?

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked

2023. febr. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld őket leszoktatni a dohányzásról, ez anyagilag is nagyon sokat jelentene. És legalább te ne szokj rá. Most lényegében a szüleid bagójáért vágod a fát.
2023. febr. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Hat ez az! Latod Betegek is, gyengék is, de azt a büdös cigit na azt szivják. A 6 gyereket meg megcsinaltak, bagó az megvan a gyermekek meg majdcsak esznek valamit. Az a baj h normalis munkára ahol jól fizetnek eeelyed sincs elmenni , mert ruháid jól tükrözik az anyagi helyzeted és na valljuk be, mondjuk ki h nem h nem egy ck ruhában jelensz meg hanem gondolom meg a piaci pólót is csak szokoevenge egyszer mosod.


Amit netán kapsz lóvét magadra koltsed. Szüleid is szarnak ratok, de jó magasról meg jó nagy ivbol nem érdemlik meg az élményt. Én a helyedbe Balatonnál neznek állást ottlakassal turkáloba bemész kérsz 2 jobb fajta inget , vonatra fel aztán let’s Go kishaverom!


Őszintén felháborít h ilyen szülő 6 gyereket csinál a lóvét meg elbagozza körülményei rosszak. Intézetben jobban jár azok ha felnonetek.


Amúgy meg aki nem fizetett ki adsz neki két parasztlengőst aztán tejelni fog! Mi az h nem fizetett ki? Ja te meg feketén dolgoztál. Szegény embert meg az ág is húzza!

2023. febr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól olvasom, akkor HAT FŐS(!) a család, ami összesen 4 gyereket (a kérdező fiatal felnőtt lehet,) jelent!


Plusz a két szülő. Tehát így jön ki a hatos létszám.

2023. febr. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1

Apum sajnos feketén dolgozik, mert csak 6 általánosa van. Szerbiában élt, és amikor volt a horvát-szerb (vagy melyik) háború, átrakták a határon túl, és itt kezdett új életet.


#2

Próbáltam már, de azt mondták ne szóljak bele.


#4

Igen.

2023. febr. 26. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Nehéz ügy. Kívülről beleokoskodni nem szerencsés..
2023. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én teljesen együttérzek veledd, sajnos a cigarettáról nem tudok tapasztalatot mondani, de próbálj valaki rokonnal beszélni, menj családsegítőhöz, ha nagyon rosszra fordul a dolog, vagy már nagyon rosz??

Kitartást

2023. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!