Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet HIV fertőzés miatt?

Ez lehet HIV fertőzés miatt?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy az exem régebben prostituáltakkal volt együtt, illetve ezen túl is nagyon sok nővel volt védekezés nélkül, mellettem is. Én ebből semmit nem sejtettem, bíztam benne, fogamzásgátlòt szedek így sajnos gumit nem használtunk. 1 éve jöttünk össze, utoljára 3 hònapja voltunk együtt. Visszatérő felső legúti fertőzésem van, 1 hónapja tart mar hogy par napig jol vagyok aztán visszaesek. Allergiás tüneteim vannak emellé , visszatérő jelleggel a szemem viszket, hámlik, az orrom is viszket, néha a hàtam is. Volt egy elhúzòdó hüvelyi fertőzésem is most, amivel voltam dokinal , azt mondta, hogy gomba, Canesten kenőcs használata mellett elmúlt. Miòta megtudtam a fent leírtakat az exemről nagyon rápörögtem a témàra es egyebkent is hypochonder vagyok. Szűrésen még nem voltam, mert félek az eredménytől, de el fogok menni mert már annyira pánikolok. Nekem ő a masodik ferfi volt akivel együtt voltam és azòta se voltam mással, bár ez nem jelent semmit mert itt az ő reszerol necces a dolog.
2023. márc. 6. 01:30
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem valószínű, mire a HIV-ből AIDS, tehát immunhiányos állapot alakul ki, addigra jópár év eltelik általában. Menj el tesztre és nem ártana 1 pszichológus se valszeg.
2023. márc. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elég nehéz lenne elkülöníteni ebben a hideg időben a tüneteket, de az biztos, hogy teszt nélkül senki sem fogja tudni megmondani. Viszont nem csak ez az egy lehetséges, én csináltatnék HIV, Hepa-B, Hepa-C, Szifiliszre is teszteket.
2023. márc. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!