Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orrváladék? Mi lehet ez?

Orrváladék? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha előfordul hogy elkezd folyni az orrom. Ez természetes. Viszont van mikor ilyen átlátszó ragacsos váladék van az orrüregem mélyén. Ebből ha egy kis része kijön orrfújás közben, szinte kézzel ki tudom húzni. 1 év alatt 3x fordult velem elő ilyen. Nem félek tőle, de kíváncsi vagyok, mi lehet ez? Talán természetes ez is?


+ Infó, ez akkor történt minden esetben mikor meg voltam fázva, a kigyógyulás után szinte ezt ki tudtam húzni az orromból.


2x a bal, 1x a jobb oldali orrüregemből.


Ötletek?



2023. márc. 17. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az arcuregben levo valadekot valami osszerantotta, es kijott. Nekem ez egyszer ket het sobarlang utan volt, evek ota fajo arcuregembol kijott a cucc, szinte muanyag kabel szeru.
2023. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!