Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok akik rábeszélték a...

Azok akik rábeszélték a covidos betegeket, hogy ne használják az ivermectin, hanem oltsák csak be magukat, azok kezéhez vér tapad?

Figyelt kérdés

[link]


Egyértelműen igazolódott, hogy az ivermectin hatékony a covid ellen!!



#véres kezű egészségügyisek
2023. máj. 2. 07:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, vér tpapad azoknak a kezéhez akik az ivermectinről lebeszélték az emberekt!
Nem tapad vér a kezükhöz, mert az Mrns vakcinák a tökéletes megoldás, akik szívizom gyulladásban, vagy rákban hallnak meg most, úgy jártal!
Nem ismerem az ivermectint, soha nem hallottam róla.
13 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem fel kéne nőni, és megérteni, hogy egy új járvány esetén egy új kezelés vagy vakcinát kell kitalalni. Emberek vagyunk, tökéletlenek. Minden tökéletlen yzervezetre másképp hat a tökéletlen kezelés/vakcina. Nem kell a balhé, kedves Kérdező, volt már elég. Értsük meg végre, hogy felesleges. Ha nem lenne vakcina, akkor azért sírnátok. Ha lenne és tökéletes lenne, akkor még mindig ott lenne a sok maszkellenes meg chip-őrült. Engedd el a témát és élj :)
2023. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1#


Ez egy rendkívül aljas vélemény!

Az az a sok szenvedés, megnyomorított emberi élet, halál és szenvedés az égik kiált!


Nem szabad, hogy szó nélkül lépjünk tovább, mivel ugyan ezt újból és újból elkövethetik velünk szemben!

2023. máj. 2. 08:03
 3/26 A kérdező kommentje:
2023. máj. 2. 08:04
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan mit is? Leküzdöttünk egy járványt, és volt veszteség, ez sajnálatos, én is sajnálom, de senki se tudott volna veszteség nélkül megúszni egy világjárványt. Tanulj virológusnak és próbáld meg a legközelebbit te megoldani aztán utána beszélgessünk.
2023. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
#4 Tökéletesen egyetértek. Tanuljon a kérdező virológusnak. Ráfér, hogy ne csak az internetről szedjen magára "tudást" a témában, hanem az egyetemen is.
2023. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, olvasd el hogy az a gyógyszer, amit írtál, mire való tulajdonképpen és hogy milyen esetben használják.
2023. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nektek aztán van "bőr a pofátokon"!


Véditek a védhetetlent! Nem érdekel benneteket, hogy mennyi szenvedés és halál okozói vagytok a rövidlátásotok következtében! Hogy családok életeit tettétek tönkre, pedig csak annyit kellett volna tennetek, hogy engedélyezitek az ivermectent, és az Mrns oltásokat leállítjátok!


De nem véletlen, hogy ezek megtörténhettek, mert velejéig korruptak vagyok és szinte valamennyien gyógyszergyártók zsebében vagytok! Alig található más közöttetek becsületes orvos, akik használják a józan eszüket!


Ami megtörtént megtörtént, az valóban nem lenne jó, ha egymásnak esnének az emberek a TI korruptságotok miatt!

De ezek után az emberek bizalmát elveszítettétek, és soha nem felejtjük el, hogy a nehéz helyzetben a gonosz oldalára álltatok!

2023. máj. 2. 08:47
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, szerintem irány a pszichiátria, a saját érdekedben.

Nem olvastad el mire való az a gyógyszer amit csodaszernek nevezel és milyen esetekben alkalmazzák?

Szerinted itt kik kommentelnek, milyen jogon nevezel minket ilyennek és mit tudtunk volna tenni szerinted?

2023. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%
2023. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Hasonló szöveget - mint amit most Kérdező írogat mindenkit kollektíven vádolva - utoljára egy szektatagtól olvastam.
2023. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!