Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Átkozott angol orvosok minden...

Átkozott angol orvosok minden azt mondják, hogy jól nézek ki pedig haldoklom a tüdőgyulladástól alig kapok levegőt, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem akarnak kezelni bármikor elmegyek orvoshoz itt mindig kételkednek azt hiszik szimulálok vagy valami. Annyira reménytelen állapot mert nem vesznek komolyan nem írnak fel gyógyszert pedig a köhögés szétroppantja a tüdőm már. Mit tegyek?
2023. máj. 12. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

"a köhögés szétroppantja a tüdőm már. Mit tegyek?"


Menj el orvoshoz, minél előbb!

2023. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1


Voltam, leírtam a kérdésben. De nem hisznek nekem.

2023. máj. 12. 21:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj kórházba.
2023. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérj oxigénszintméröt a rendelöben. Akkor látni fogják, hogy alig kapsz levegöt
2023. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Kamu... mindig ellátnak normálisan, ha azonnal bajod van besétálós korház is van....
2023. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Besétálósba is voltam már légcsőfertőzéssel alig kaptam levegőt meg folyt rólam a víz mégis mindig azt mondták, hogy egészségesnek nézem ki. Ez lenne itt az orvosi tudás? Rádnéznek és az alapján diagnosztizálnak, hogy mennyire vagy beteg? Nem kamuzok, tényleg mindig megkapom, hogy egészségesnek nézek ki.
2023. máj. 12. 21:44
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Kizart. Az van, hogy meg azon az ejszakan hazamentoznek miutan kivizsgaltak, vert vettek, scan, esetleg gyogyszert, injekciot kaptal.

Orvosnal az van, hogy szemelyes idopontot nem szivesen adnak, ha nem surgos, akkor felhivnak telefonon. A beszelgetes utan behivnak, ha kiderul, hogy nem varhat. Ha szemtol szemben vagy orvossal vagy gyakran csak noverrel, biztos, hogy valami gyogyszert radsoz, csak nem te diktalod, mit.

2023. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Vagy letezik, hogy valami izolalt getto rendelo, ahol nincs torveny????

Gyogyszertarban, Bootsban is kapnal nem venykoteles koptetot, kohogescsillapitot, gyulladascsokkentot. A patikus is kerdezget, javasol. Ez egy masik Anglia lehet.

2023. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Ja, egy kitalált anglia
2023. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Menj be a sürgősségire és ne hagyd magad elhajtani. Erősködj hogy igenis beteg vagy. Oxigénszintmérő jó ötlet, röntgen a másik ami gyorsan megvan és biztosan látszani fog rajta a tüdőgyulladás.
2023. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!