Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Átkozott angol orvosok minden...

Átkozott angol orvosok minden azt mondják, hogy jól nézek ki pedig haldoklom a tüdőgyulladástól alig kapok levegőt, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem akarnak kezelni bármikor elmegyek orvoshoz itt mindig kételkednek azt hiszik szimulálok vagy valami. Annyira reménytelen állapot mert nem vesznek komolyan nem írnak fel gyógyszert pedig a köhögés szétroppantja a tüdőm már. Mit tegyek?
2023. máj. 12. 21:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10

Még a beteg erősködjön, hogy beteg? Mivan?

2023. máj. 12. 22:52
 12/19 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ellátást is csak az érdemel aki karizmatikus, sármos. Ilyent nem láttam.
2023. máj. 12. 22:53
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy dolog van. Ha ilyen agressziven nyomod, ami itt nem szokas, akkor rendorok fognak kijonni hozzad, viszont udvariasak es segitokeszek.
2023. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13


Mármint mire jönnek ki konkrétan? Hogy agresszív vagyok GYIK-on?

2023. máj. 12. 23:04
 15/19 anonim ***** válasza:

"Még a beteg erősködjön, hogy beteg?"


Ha hülye orvost fogott ki, aki nem hisz neki, akkor igen. Ha te úgy érzed hogy súlyos beteg vagy, akkor állj ki magadért ahelyett hogy meghunyászkodnál hogy "a doktor úrnak biztos igaza van hiába érzem én úgy hogy a halálomon vagyok". Ennek a karizmához amúgy semmi köze. Egyszerű érdekérvényesítés.

2023. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lázad is van?
2023. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Thunderfairy ***** válasza:
31%

Kedves kérdező.


Nem köteketni akarok azzal amit leírok most. De létezik egy olyan betegség is hogy képzelt beteg. Ez azt jellenti hogy pszihésen arra vagy ráállva hogy te beteg vagy. Ez annyira is elmehet hogy valódi betegség lép fel, vagy teljesen úgy érzed hogy beteg vagy. Tehát előszőr beszélj egy pszihologussal hátha ez a bajod. HA NEM. Akkor meg ki kell hogy vizsgáljanak. Mindkét állapot betegség, csak az első pszihikai eredetű.

2023. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy vérképből hamar kiderül, ha gyulladás van a szervezetedben. Mióta tart, mit érzel, hogy telik egy napod?
2023. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

17


Ez nem pszichés. A fertőzés sosem az. Annak az oka a vírus vagy baktérium.

2023. máj. 13. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!