Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Együttlét után hány nappal...

Együttlét után hány nappal érdemes HIV tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Vértesztre gondolok

2023. máj. 22. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap.
2023. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor még nem lesz késő igaz? Vagyis minél előbb kiderül hogy az vagyok annál jobb igaz?
2023. máj. 22. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy.


Nagyon az elején lett volna lehetőség a fertőzés kialakításának megelőzésére, de ez csak elmélet, a gyakorlatban ritkán működik.


Évek alatt alakul ki a betegség, de persze minél korábban kezdesz el gyógyszert szedni, annál jobb.

2023. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor egy hónap múlva ha teszteltetem magam biztosat fog mutatni az eredmény?
2023. máj. 22. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 hét után már nagyon nagy valószínűséggel ki fogja mutatni a teszt, ha pozitív vagy. És nem, nem lesz késő, ha az is vagy, a modern kezelésekkel nagyon szépen karban tartható állapot a HIV.
2023. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Háttér Segítő ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A kockázatos szexuális együttlét és a tesztelés között legalább 3 hétnek kell eltelnie ahhoz, hogy a teszt megbízható legyen. Ennél korábbi tesztelésnél, akkor is kaphatunk negatív eredményt, ha megfertőződtünk a vírussal.


Ha további információra lenne szükséged a HIV-fertőzéssel kapcsolatban, akkor keresd bizalommal a Háttér Társaság HIV-vonalát a +36 (1) 6 333 455 telefonszámon.

2023. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!