Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 5 napja náthás vagyok, ma...

5 napja náthás vagyok, ma elment a szaglásom? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szerda reggel kezdett fájni a torkom, majd másnap ömleni az orrom. Hőm 37.2 volt max. Vasárnapra jobban lettem, csak nagyon kiszáradt és bedugult az orrom, olyan szinten volt a takony mint a beton. Ma hétfőn is még száraz és bedugult, néha folyik sűrű átlátszóan. Kicsit köhögök. Napi 5-6 volt ma. Más tünetem nincs, azt hittem holnapra meggyógyulok. Viszont most este zuhanyoztam és kivettem egy új tusfürdőt, de nem tudtam dönteni ezért szaglászni kezdtem őket, de mindet szagtalannak éreztem! Aztán kibontottam a domestost, ajaxot, szemes kávét, egyiknek sincs semmi szaga! Parfümnek se, nulla!

Most akkor covidos lehetek és a sokadik napon ment el szaglásom? Ha igen ez elmúlik vagy menjek orvoshoz inkább? Ha nem az, akkor ez lehet az orrom kiszáradása, dugulása miatt? Ízeket rendesen érzem, levegőt kapok, vérnyomásom, pulzusom jó, fejem vagy a gyomrom nem fáj.



2023. máj. 29. 22:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Kovid gyanus.
2023. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Flagstaff ***** válasza:
100%
Tényleg covid-gyanús. Szerintem reggel hívd fel a háziorvost. Nekem is ugyanígy volt, megfázással kezdődött, aztán valahogy a negyedik napon ment el a szaglásom (és az ízlelésem is). Nekem pár nap alatt visszajött, remélem, neked is visszajön! Jobbulást!
2023. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi. Háziorvos mit tud erre mondani vagy csinálni vele?
2023. máj. 29. 22:34
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet covid. Csinálj egy tesztet és kiderül.
2023. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De mi lesz ha kiderül? Mit írnak fel vagy mit csinálnak?
2023. máj. 29. 22:44
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Valòszinû, hogy Covid viirùst kaptàl! A szag elvesztése tipikus jele! Neocitrànt vegyél a Gyògyszertàrban. Meleg teàba keverd bele a port és melegen kortyolgassad el, - rövid idôn belûl jobban fogod érezni magadat.
2023. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

#5! Semmit. Ez egy vírus. Vírusra nincs gyógyszer! Vegyél bármit a tünetekre, amit szoktál, meg szedjél C és D vitamint, vagy ülj ki a napra, ha tudsz.

Én tavaly nyáron voltam, elvoltam egy orrkenőccsel, meg 2 szem fájdalomcsillapítóval, pedig műtét után voltam. Gondolom, máskor is előfordult már, hogy bedugult az orrod. Ugyanazt csináld.

#4

2023. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is a 6. napon ment el a szaglásom. Ízeket végig éreztem. 5 napig nem éreztem semmit, utána egyből visszajött a szaglásom. Hívd fel a háziorvost, gyógyszer nagyon nincs rá. Gyors gyógyulást!
2023. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Lenorba ha beleszagolok, azt közepesen érzem. A hajzselé szagát enyhén.
2023. máj. 30. 06:55
 10/26 NTBS ***** válasza:
100%
Covidgyanú.
2023. máj. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!