Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen mellékhatásokat vettél...

Milyen mellékhatásokat vettél észre a COVID19 oltást követő időszakban, napjainkig?

Figyelt kérdés

Hogy könnyebb legyen értelmezni a válaszod, érdemes lehet leírni, hogy hány oltást és melyik típusokból kaptál és hogy mennyi idős és nemű vagy.

Az is jó lenne ha pontosan letudnád írni, hogy hányadik oltás után mennyi idővel jelentkeztek a mellékhatásai az oltásnak és hogy milyen erősségű volt.


Minta válasz:


33/: f/n:(férfi/ nő)

Első oltás: 2020 február 12 (Sinopharm)

Második oltás: 2020 április 20 (Sinopharm)

Harmadik oltás: 2020 október 13 (Sinopharm)

Negyedik oltás: 2021 december 06 (Sinopharm)


- 2022 nyarán a negyedik oltás után kezdődött el a karom lebénulása.

- azt vettem észre, hogy a karom jóval gyengébb mint korábban, nehezebben múlik el az izomláz, kevesebbet tudok vele emelni, éjszakánként nagyon fáj, sokszor nem tudok miatta nyugodtan aludni, ...

- könnyebben elkapok egy egyszerű náthát és nehezebben gyógyulok ki belőle, hevesebb a lefolyása mint korábban,(jobban folyik az orrod, jobban fáj a fejed, tovább köhögsz, ...)

- gyengébb az állóképességed (kevesebb futás, kerékpározás, foci, rollerezés megy és jobban kifáraszt)

- rosszabb a közérzeted (szédülsz, étvágytalan vagy, fogytál/ híztál)

- terméketlen vagy (férfiként kivizsgáltattad és rossz eredményt kaptál mint a Covid19 vakcina előtt)

- nem tudsz teherbe esni (Covid előtt teherbe tudtál esni utána már nem)

- érzékenyebb vagy a hőhullámokra

- fáradékonyabb vagy

- felerősödtek a szervibajaid pld. gyomorbetegséged, májprobléma, szív/érrendszeri, ... ?


Minden amit eszedbe jut és elváltozás amióta megkaptad a védőoltást, írj le. Köszi!


FONTOS: hogy csak saját észrevételt írj vagy olyat ami pld nagyon közeli családtag esetében figyeltél meg. Hírekből való informálódás nem érdekel, köszönöm.


Minél többen válaszoljatok az is jó válasz ha csak azt megírod, hogy 1,2,3,4,5 oltást kaptam és semmi bajom.



2023. jún. 8. 17:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%

"Ne írj több hozzászólást"


Igenis Mine Führer!!

2023. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
Sógor 6 óra leforgása alatt halt meg a modernától reggel kilenckor elment az oltásra délután háromkor összeesett a konyhában meghalt tele lett a teste vérrögökkel.
2023. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Két olyan viszonylag közeli esetről tudok, mikor az évek óta karban tartott daganatos oltás után pár héttel sokkal rosszabb állapotba került. Már mindkettőt eltemették.
2023. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Sajnos rajtad kívül nem fog válaszolni senki mert szét trollkodod a topikot.

pedig szépen megkértelek, hogy türtőztesd magad és arra válaszolj ami a kérdés, de nem megy! Miért csinálod ezt? Miért jó a másikat figyelmen kívül hagyni amikor többször is normálisan megkér, hogy állj le és ha van közölni valód ami nem a kérdéssel kapcsolatos akkor privátban írd meg?


Gondolkozz el kérlek, hogy mennyire hiteles egy iylen értetlen személy forrásából származó információk.

Szerettem volna normális válaszokat kapni erre ide jött egy vírusellenes összeesküvéselmélet hithű tag és szét trollkodik itt mindent.

2023. jún. 8. 19:23
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, ha oltottál? Ezek mások tapasztalatai. Majd te is megtapasztalod a sajátodat, csak várd ki a sorodat.
2023. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%

Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam - 3 Modernát kaptam.


Ellenben amikor elkaptam azt a fhost, azt hittem, meghalok, úgy fájtak az ízületeim.

2023. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos rajtad kívül nem fog válaszolni senki mert szét trollkodod a topikot."


Ezen az oldalon coviddal, oltással kapcsolatos kérdést kb. felesleges kiírni, mert mindegyiknél megjelenik ugyanaz a pár ember, és beírogatja ugyanazokat a válaszokat. Normális eszmecserét folytatni a témában esélytelen.


De hogy válaszoljak: a 2. Pfizer után nem sokkal egyik napról a másikra nagyon izzadékony lettem. Bármilyen erőkifejtés, rövidebb séta, bicajozás után folyik rólam a víz, néha át is kell öltöznöm, hajat szárítanom. Igaz, pont akkor lettem 40 éves, ami elvileg már változókor, szóval, lehet, hogy csak egybeesés, de többektől is olvastam már, hogy ők is nagyon izzadnak az oltás óta. Más nekem nem volt.

2023. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
Azt vettem észre, hogy több lett a konteós hülye.
2023. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 x vagyok beoltva és ennek ellenére elkaptam a Covidot méghozzá a Delta variánsat. Jól átvészeltem. Viszont utánna nemsokra rá elkaptam az Inflenza virúst is, amiből nagyon hosszan tudtam csak kigyógyúlni. Szerintem lement a saját védekező szintem a Covid elleni oltás után.
2023. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Szerintem nem gyengült a védekezőképességed a védőoltástól csak nem volt a COVID(Deltaból)elég ideje vissza erősödnie a szervezettednek.

Amikor beteg vagy akkor nagyon fontos, hogy naponta több 1.000 milligramm C -Vitamint/E-Vitaminnal vigyél be, én simán beviszek 30.000 milligrammot vagy még sokkal többet is. Nem árt ha szeded a D-Vitamint és abból is minimum 2.000nemzetköziegységet/ nap előétkezés közben vedd be.(D-Vitaminnak van egy rossz hatása nehezíti az elalvást és a nyugodt alvást is) Cinket sem éri meg kihagyni, de ebből nagyon kevés is elég olyan 15(nő) és 25(férfi) milligramm/ nap bőven elég.


Én az év elején kaptam el az influenzát és majd belepusztultam annyira készen voltam az első három napba, előtte is rendesen legyűrt az influenza de korábban csak az éjszakáim voltak nehezek mert sehogyan sem tudtam levegőt venni, kapart a torkom, köhögtem viszont az ide influenza valami esztelen kemény volt.

Alig láttam, alig tudtam járni, fájt a fejem, étvágyam nulla tényleg úgy éreztem, hogy ha ennél szarabb lenne az már a halálos ágy. Előtte még csak hasonló lefolyású betegségem sem volt. Pedig ittam a C-Vitamin/ D-Vitamint mint a bolond, de semmi... Vannak évek amikor nagyon kemények ezek a vírusok.


nekem ami beválik betegség alatt az ha elmegyek este amikor már gyenge a forgalom egy - két órára kerékpározni és mély levegőt szívok be az orromon keresztül hosszan és hosszan fújom ki a számon keresztül, legjobb... és ezt csinálom végig amikor kerékpározom TUDATOSAN, persze ha egy traktor megy el mellettem vagy egy George Bush akkor nem erőltetem a mély levegővételt.

2023. jún. 11. 00:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!