Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen mellékhatásokat vettél...

Milyen mellékhatásokat vettél észre a COVID19 oltást követő időszakban, napjainkig?

Figyelt kérdés

Hogy könnyebb legyen értelmezni a válaszod, érdemes lehet leírni, hogy hány oltást és melyik típusokból kaptál és hogy mennyi idős és nemű vagy.

Az is jó lenne ha pontosan letudnád írni, hogy hányadik oltás után mennyi idővel jelentkeztek a mellékhatásai az oltásnak és hogy milyen erősségű volt.


Minta válasz:


33/: f/n:(férfi/ nő)

Első oltás: 2020 február 12 (Sinopharm)

Második oltás: 2020 április 20 (Sinopharm)

Harmadik oltás: 2020 október 13 (Sinopharm)

Negyedik oltás: 2021 december 06 (Sinopharm)


- 2022 nyarán a negyedik oltás után kezdődött el a karom lebénulása.

- azt vettem észre, hogy a karom jóval gyengébb mint korábban, nehezebben múlik el az izomláz, kevesebbet tudok vele emelni, éjszakánként nagyon fáj, sokszor nem tudok miatta nyugodtan aludni, ...

- könnyebben elkapok egy egyszerű náthát és nehezebben gyógyulok ki belőle, hevesebb a lefolyása mint korábban,(jobban folyik az orrod, jobban fáj a fejed, tovább köhögsz, ...)

- gyengébb az állóképességed (kevesebb futás, kerékpározás, foci, rollerezés megy és jobban kifáraszt)

- rosszabb a közérzeted (szédülsz, étvágytalan vagy, fogytál/ híztál)

- terméketlen vagy (férfiként kivizsgáltattad és rossz eredményt kaptál mint a Covid19 vakcina előtt)

- nem tudsz teherbe esni (Covid előtt teherbe tudtál esni utána már nem)

- érzékenyebb vagy a hőhullámokra

- fáradékonyabb vagy

- felerősödtek a szervibajaid pld. gyomorbetegséged, májprobléma, szív/érrendszeri, ... ?


Minden amit eszedbe jut és elváltozás amióta megkaptad a védőoltást, írj le. Köszi!


FONTOS: hogy csak saját észrevételt írj vagy olyat ami pld nagyon közeli családtag esetében figyeltél meg. Hírekből való informálódás nem érdekel, köszönöm.


Minél többen válaszoljatok az is jó válasz ha csak azt megírod, hogy 1,2,3,4,5 oltást kaptam és semmi bajom.



2023. jún. 8. 17:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Futásnál ugyanez.
2023. jún. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

3 oltásom volt, mindhárom Pfizer. 28/F (Mármint 2021ben voltam 28, amikor az oltásokat kaptam.) Fájt az oltás helye egy két napot, de ennyi. Semmi más mellékhatást nem tapasztaltam.


PS. 30 ezer mg C-vitamin? Ez most komoly? Annyit a büdös életbe nem fog hasznosítani a szervezeted egy nap alatt, a vesédnek viszont nagyon nem tesz jót. (Vesekő elég fájdalmas tud lenni...)

2023. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

értem amit írsz de a vesekőnek semmi köze a C-Vitaminhoz.

nem tudsz annyi C-vitamint enni, hogy veseköved legyen, ez HOAX, butaság.

Ha többet viszel be mint amennyire szüksége van a szervezetednek akkor úgy jön ki belőled a C-Vitamin, hogy hozza magával a szabadgyököket, szóval nem lehet rosszul elsütni a többlet C-Vitamin bevitelt, KIZÁRT!!!

Akkor a leghatékonyabba C-vitamin ha E-Vitaminnal szeded be.

Ezt kutatok állítják laboratóriumi kísérletek után.

Általában 2 -3 nap alatt meggyógyulok ha betegségem alatt 15- 30.000 milligramm C-vitamint eszem meg.


Nem buzditalak, de egyszer próbáld ki, hogy ennyi C vitamint viszel be, de ne egyszerre hanem minden étkezések között elsütött folyadék bevitellel együtt, abban feloldod és booom megiszod. Ahányszor iszol annyira oszd el a 20.000mg Cvitamint ha x3 iszol egy nap akkor 3x7.000 mg. Nem lesz semmi bajod azt fogod észre venni, hogy extra büdöset fogsz hugyozni és ha sok benned a szar lerakodva a vastagbeledben akkor büdöset fogsz szarni.

Még arra is van esély, hogy hirtelen rád fog jönni az első ilyen nap a szarás, mert a C-vitamin igen erős tisztitószer is. Második nap már nem fogsz ilyen hirtelen beszarni, esélytelen ez mindig csak az első alkalommal van így.


nem kell kipróbálni!

2023. jún. 12. 23:25
 24/29 anonim ***** válasza:
58%

Vakcina lassan ölő méreg...


Már média alatt gyanús volt nekem az egész..


Nem bántam meg


Oltatlan

2023. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
"2023 elején azt mondtam, hogy az év végére minden egyes ember Amerikában - és talán az egész világon - legalább 3, 5, vagy talán még több olyan embert ismer, akik közeli barátok, családtagok, kollégák - akiket személyesen ismernek - akik haldokolni fognak, és hirtelen holtan esnek össze. És az emberek ezt nem értik meg!" (Dr. Sherri Tenpenny)
2023. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
72%

Az tortent, hogy ket nap mulva elfeledkeztem az egeszrol. Astra Zeneca volt. Aztan a masodik AZ-nal tok durvan semmit nem ereztem, es vegul a Moderna jott. Es ami az igazan alattomos, semmi nem volt, a szuras helyen kivul. Azota teljesen jol vagyok, es januarban repulout utan ket nappal lazas voltam. Teszteltem, es covidos lettem. Jo etvagyam volt, szaglas, iz rendben, csak napokig hoemelkedesem volt es kicsit fajt a torkom.

De ez semmi. A kornyezetemben sem lett senkinek semmi baja, a 90 folotti rokonoknak se.

Egyszeruen nem talalok szavakat.

2023. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na most már megnyugodhatsz, senkinek semmi baja, aztán ha mégis lesz valami, betudod a rossz genetikának.
2023. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Semmi mellékhatás nincs 3 oltás után. Sok ismerősöm felvett 3-4 oltást és köszönik szépen jól vannak.
2023. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Kollegám(sportoló,nem dohányzó,nem ivó 50 körüli férfi) 2 Pfizer után agydaganat.De olyan,hogy a 2 vizsgálat között többszörösére nőtt a daganat.Az orvosok ilyet még nem láttak...A fiának is hasonló sztori,csak annyiban jobb,hogy őt meg tudták menteni(eddig)...Feleségem 2 Pfizerrel, mindenféle baja van,de ő egyébként is hipochonder...
2023. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!