Megbántad?

Figyelt kérdés
(A covid vakcinával kapcsolatos döntésed.)

2023. jún. 18. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Felvettem és megbántam.
Felvettem és nem bántam meg.
Nem vettem fel és megbántam.
Nem vettem fel és nem bántam meg.
51 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Még mindig covidos vagy?? :P Ez már lerágott vakcina. :P
2023. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Én még mindig nem tudom eldönteni hogy ebeadassam e.


Akiket ismerek hogy covidos volt mindenki más tipusu vírussal lett fertőzve, mint ami ellen be volt oltva.

2023. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon jó döntés volt, hogy nem vettem fel. A covid úgy ment át rajtam, mint egy gyenge influenza, viszont a szomszédom, a harmadik oltás után meghalt. Egészséges, fiatal nő volt és az oltást követő napon megállta a szive. A többi oltott ismerőseim is betegesebbek az utóbbi időben, viszont az oltatlanoknak semmi bajuk. Persze másnak lehet más a tapasztalata, de én nem a propagandára építek, hanem arra amit látok.
2023. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Felénk is volt ilyen aki oltás után meghalt. 18 éves volt.

De a hírek is tele vannak ezzel: 17 éves, 26 éves stb meghalt oltás után.

2023. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Az összes oltott ismerősömnek (köztük a páromnak) is van valami baja, ami az oltás előtt nem volt, oltás után meg lett.


Én nem vagyok oltva, voltam covidos 2 hétre kiütött, nagyon sz@r volt, életem legrosszabb 2 hete. De nem maradt semmi utána szerencsére.

2023. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Igen, megbántam. Nem önként oltattam be magam, hanem kényszerből, különben kirúgtak volna, hiszen törvény volt rá. Azóta allergiám lett, bőrkiütéseim vannak és sokkal jobban megvisel minden apró betegség, mint előtte. A férjem nem oltatta be magát, neki semmi sem változott. De ha tudom, hogy ez lesz belőle inkább hagytam volna kirugatni magam, jobb lett volna így utólag.
2023. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Kitana. ***** válasza:
64%

Nem vettem fel, nem ilyen-olyan hiedelmek miatt, szimplán nem kényszerített senki, nekem meg nem volt kedvem elmenni, a kártyát megkaptam, mert átestem rajta, azóta pedig semmi olyan nem történt, ami miatt meg kellett volna bánnom.

Sok ismerősöm beadatta, szerencsére az én környezetemben nem hallottam vissza tőlük sem semmi negatívat.

2023. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A kérdés nem egészségügyi, nem immunrendszeri, hanem a megbánásról szól egy konkrét döntés esetében, ami mindenkit érintett, mint emberi képesség, mint emberi tulajdonság.
2023. jún. 18. 18:20
 9/22 anonim ***** válasza:
14%

Olyan jó, hogy itt mindenkinek meg mindenki oltott ismerősének lett utána valami baja, csak épp 10ből 9 hazudik, 1nek meg oltás nélkül is kijött volna, csak kényelmesebb erre fogni

Nőjjetek fel végre...

Én, aki RENGETEG oltott embert ismerek, magam is oltva voltam egyet nem tudok, akinek bármi baja volt.

Covid halottat/lélegeztető gépen szívót viszont annál többet...

Dühítő ez a sok fake szarházi itt.

2023. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Az én ismeretségi körömben az oltás után senkinek sem lett baja, ellenben covidban meghalt nem idős, egészséges ismerősöm van. Meg olyan is, akinek a szívével lettek gondok, miután átesett a víruson még oltatlanul. Az összes közeli ismerősöm beoltatta magát, mikor lehetősége volt rá.
2023. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!