Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom egyedül elintézni?

Hogyan tudom egyedül elintézni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nemi betegségem lett. Orvos és a szüleim tudta nélkül akarom el törölni biztos hogy valami fertőzésről van szó nagyon kellemetlen szaga van sokszor már fürdés után 1-2 órával és sokszor megjelenik az úgy nevezett túró kissé elhanyagoltam magam bízom benne hogy egyedül meg tudom oldani.

2023. júl. 31. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost nem hagyhatod ki, mert életre szóló gyógyíthatatlan szövődményeid lehetnek. Menj orvoshoz, ez az egyedüli felelős döntés. Nem az a ciki, ha betegen orvoshoz mész, hanem az, ha egy gyógyszerrel könnyen gyógyítható fertőzéstől meddő vagy impotens leszel, mert féltél orvoshoz menni.
2023. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha orvoshoz megyek a szüleim meg tudják?
2023. júl. 31. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez függ a korodtól, az orvostól... én erre biztosat nem tudok mondani. Ők is voltak fiatalok, talán belátóak lesznek veled szemben.
2023. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2023. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem írhatom ki a korom és halálosan ciki lenne főleg az ő szemükben inkább a halál mint hogy ez
2023. júl. 31. 23:00
 6/10 anonim válasza:

Bőrgyógyászatra mehetsz akár időpont nélkül is, ha feltételezhető a nemi betegség és ezt kell szűrni.

A szüleidnek nem kell tudni róla, az orvos meg köteles hallgatni!

2023. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 év alatt is? #6
2023. aug. 1. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elég bátor voltál gumi nélkül dugni, akkor mit félsz a szüleidtől? Állj eléjük és mondd el, hogy gondod van!
2023. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok:D
2023. aug. 2. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz ez javulni nem fog csak rosszabb lesz. Hova dugtad a fütykösöd.
2023. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!