Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi időt kell várni 2...

Mennyi időt kell várni 2 antibiotikum kúra között minimum?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 08:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
amennyit az orvos előír
2010. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és ha nem járok orvoshoz?
2010. okt. 16. 19:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne szedj antibiotikumot mondjuk...
2010. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
akkor mi a szarra szedsz antibiotikumot és egyáltalán hogy jutottál hozzá vény nélkül kapható gyógyszerhez orvos nélkül??? :-o
2010. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát az titokXD amugy csak kiváncsi vagyok mennyi az előirt időtartam.. na mind1:D eddig még mindig beváált...
2010. okt. 17. 17:17
 6/18 anonim ***** válasza:
Király vagy, kb annyi eszed van mint.. Nah jó nem is írom le.. Az antibiotikum lényege, hogy egy egész kúrát végig kell vinni és lehetőleg minnél kevesebbszer, mert hatása minden egyes adaggal csökken a szervezetben(és az egész emberiség szervezetében, mert erősödnek a vírusok), szóval az ilyen észlények miatt mint te, más valóban nagy problémája nem lesz gyógyítható.. Persze az is benne van, hogy ha neked lesz nagy problémád, akkor az antibiotikumokra nem fog reagálni a szervezet, és erre nagyobb az esély, csak akkor már lehet, hogy késő lesz gondolkozni....
2010. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha nem szedem be akkor meg megvagyok kötve 2hétig.. =/ najó köszi a válaszokat
2010. okt. 21. 22:52
 8/18 anonim válasza:
Szerintem pont egy betegségnyit, na mindegy, buta vagy, csao
2010. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
buta vagyok :D szerintem inkább részedről butaság hogy nem tudod hogy a szervezet és a vírusok képesek hozzászokni az antibiotikumhoz ha túl gyakran szeded ;)
2010. okt. 22. 16:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Mintha ő is ezt írta volna, csak másképp, de mindegy...
2010. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!