Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vérvételt kell csinálta...

Milyen vérvételt kell csináltatnom ha gócos a mandulám ami gennyes és kiszeretnèm deríteni hogy a véremkeringésemben benne van e ???? Magán vérvétlere mennék…csak nem tudom melyik vérvizsgálatot kell válasszam????

Figyelt kérdés
Sima teljes vérkép szerint nincs gyulladas a véremben. De nem gyulladt a mandulám ,csak gennyes…és ugy a vér ki sem mutatja?? Mert ha ez fertözés akkor nem mutatja a vér gondolom..valaki aki ért ehhez eltudná magyarazni nekem köszi

2023. szept. 7. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyulladás jó tipp volt, de miért nem mész el fül orr gégészhez? Nem kell beutaló sem, kérsz időpontot és kész. Ha magánba mész, akkor oda is tudsz.


Lehet ki tudnák kezelni a manduládat, vagy mondani valami okosat.

2023. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már voltam két füll orr gégésznél egyik magán doki volt…szedtem két antibiotkumot 2 honapig jobb is volt.. most ujra faj.. nyeléskor.. a fülben is kisugárzik.. annyit mondtak hogy gócos a mandulám gennyet is nyomtak belőle.. tegnap elott véletlenül ráharaptam jobb oldalon a nyelvemre eléggé fájt…érdekes azota faj a torkom jobb oldala alul ,nem tudom van e összefüggés ,ami aggaszt és nem tudok nyugodni ez miatt ,az az hogy kismama vagyok. És félek bajt okozhat a babának ez a mandula mizzéria, holnap megprobalok elmenni még egy füll orr gégészhez de ez sztk -as lesz hirtelen most oda tudnék elmenni..
2023. szept. 7. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a vérbe bejutott volna a baktérium, az egy sima vérképen is látszana. (Mármint maga a baci közvetlenül nem, de az immunsejtek megváltozott számából és a típusaik arányából lehetne következtetni rá.) És valószínűleg lennének feltűnő szisztémás tünetei is.


A magzatnak valószínűleg nem lesz semmi baja. Ha pedig az antibiotikum nem hat akkor csináljanak tenyésztést és adjanak olyat, amire biztosan érzékeny a kórokozó és terhesek is szedhetik.

2023. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. szept. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!