Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azoktól kérdeznék akik már...

Hosszúhajú kérdése:

Azoktól kérdeznék akik már kétszer is elkapták a koronát.?

Figyelt kérdés
2 éve voltam koronás. 3 hónapra teljesen elment a szaglásom és ízlelésem. kb másfél év volt mire nagyjából oké lett minden. most megint megkaptam, megint szinte semmi szaglás, ízlelés. ezek után ez tovább fog tartani vagy épp hogy hamarabb visszajön, avagy nem releváns, netán aggódnom kéne hogy soha? olyanok válaszát várom, akik kétszer is elkapták - avagy orvosét, hozzáértőét, köszönöm!

2023. szept. 21. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre pár napra ment el, másodjára egyáltalán nem.
2023. szept. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írass Mometason Sandoz orrsprayt! Napi 1x, legfeljebb 2x használd néhány napig!
2023. szept. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Mi az a "korona"?
2023. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre szakosodott külföldi csoportban én azt olvastam, hogy a tapasztalataik alapján második fertőzés után hamarabb rendeződik a szaglásuk.
2023. szept. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. Jaj de jó én is ezt tapasztaltam.

1. 2. Is Köszönöm!

2023. szept. 25. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajdejó.
2023. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!