Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 30év felett be adassam a...

30év felett be adassam a bárányhimlő elleni oltást?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy tényleg azt adják be nekem ami rá van írva nem pedig valami covidos sz@rt,van valaki olyan aki mostanában adata be?

2023. okt. 2. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Eddig nem estél át a bárányhimlőn?


Szerintem ennyi idősen amúgy már teljesen felesleges, hacsak nem tervezel mostanában terhességet

2023. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ez a paranoia szint már durva...
2023. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges beadatni, de ha öregebb korodban kapod el akkor jobban legyűr, de nem halsz bele. Anyósom 68 évesen esett át rajta.
2023. okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked antipszichotikum kellene.
2023. okt. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tenném.

[link]

2023. okt. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem! Nem estem át rajta és húgom tanítóként dolgozik egy iskolában és az osztályban több gyerek is az lett!!egy házban élek vele és könnyen megfertőzhet,a házi orvos neki ki sem írta az oltó anyagot mondván h valószínűleg úgyis fertőzött.. és tudom h nem halálos csak éppen sterilizál meddővé tehet a magas láz!ez nem paranoia ahogy itt tanult kollegám is irta, csupán józanul próbálok gondolkodni és a tisztán látás kedvéért irtam ki a kérdést..
2023. okt. 3. 14:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanult kollégád, azaz én, arra célzott, hogy ez a paranoia: "Gondolok itt arra hogy tényleg azt adják be nekem ami rá van írva nem pedig valami covidos sz@rt".
2023. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves uram a választ! Akkor szerinted nincs semmi félni való?
2023. okt. 3. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát...ha bárányhimlő ellen kérsz oltást, azt is kapod.

Hogy megéri-e kérni...azt meg döntse el az orvos.

2023. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Most már egyszerűbb, ha nem találkozol egy ideig a tesóddal. De hosszú távon ajánlott oltatni, ha nem estél át rajta, kisebb szívás, mint elkapni.


Azt fogod kapni, amit kérsz, nyugi. De ki is bukna a dolog, a covid oltás másnap okoz oltási reakciót, a bárányhimlő kb egy hét múlva, ha jól tudom.

2023. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!