Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kutyaszar + tüske állt a...

Kutyaszar + tüske állt a talpamba másfél hónapja. Lehet még utóhatása bármi is?

Figyelt kérdés
Rózsát metszettem mikor beleléphettem a szarba és egyúttal a tüskébe is, ami átszúrta a cipőm talpát és egyben a talpamba is állt. Utána rögtön kimostam, lefertőtlenítettem és kinyomtam a vért ami fertőzött lehetett. A seb pár nap alatt eltűnt, panaszom nem volt rá és nincs is. Csak így eszembe jutott, hogy ebből lehetett volna nagyobb baj is nem?
2023. okt. 2. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tudom. Gyerekként rengeteg mindenbe beleléptem, nyúltam a barátaimmal együtt, nem volt divat a tetanusz sem, de nem lett semmi bajunk.
2023. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem aggódom, mert ha lett volna már rég lett volna. Múltkor volt egy torokgyulladásom 2 napig, az is elmúlt. Nekem seb meg ilyen akármik pár nap alatt gyógyulnak ha előfordul. Én is estem gyerekként porban, csikart meg rozsdás drót, léptem szögbe, de nem volt semmi bajom sose.
2023. okt. 3. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne semmi bajod.
2023. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha lenne bajod, már pár nap után előjött volna, egy elfertőződött seb nem gyógyul be magától.
2023. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!