Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz azoknak az embereknek...

Mi lesz azoknak az embereknek a sorsa akik valószínűleg megtévesztésből, nem vették fel a korona vírus elleni oltást, és az új variánsa így találkoznak? Ki a felelős, illetve mind meg fognak halni? Vagy van már nyáj Immunitás? mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Semmi nem lesz, valószínűleg teljesen mindegy ebben az esetben, hogy ki van beoltva, és ki nem. Természetes immunitás is létezik ám, influenzában sokkal többen meghaltak minden évben érdekes módon mint a 2020-21-es télen, amikor azt mondták, hogy eltűnt a influenza. Most "teljesen véletlenül", hogy kezdenek lecsengeni a háborúról szóló hírek megjelent a covid, hogy újra mindenki besz@rjon. Normáls ember tudja, hogy ez már nem mumus, eszkalálódott az általános szezonális betegségekhez. Aki meg most is fél az félni is fog, nem lehet vele mit csinálni, húzzon alufóliasisakot, zárja el magát, vegye fel a 459. oltást, bánomén'..
2023. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinrk a sajat felelossege, hogy az oltast felvette-e vagy sem, es ennek kovetkezteben meghal-e vagy sem!
2023. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Az új variánsok mind kb. egy mezei influenza szintjén vannak! Ilyenbe csak a leggyengébb immunrendszerű emberek halnak bele.

Amúgy én 2x kaptam el eddig a covidot oltás nélkül, és jé még élek, sőt semmi bajom.

2023. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy át estem rajt,nem vettem észre.Ha oltatom magam,nem úsztam volna meg .Ebbe nagyon bent volt a politika is .Mások meg gazdagodása.
2023. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem halnak meg. A mutációkkal gyengült a vírus. Olyan lesz a betegség, mintha oltást kapnának.
2023. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Akik felvették,ők vették fel megtévesztésből.
2023. okt. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!