Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A tv-ben olvasom: 1. A fidesz...

A tv-ben olvasom: 1. A fidesz felelős az oltásellenes hangulatért? 2. Nem kap teljes táppénzt, aki nem oltat. (akkor hogy lenne rá pénzem? ) Csak én érzem irreálisnak ezt az országot?

Figyelt kérdés
Disszidáljak Kambodzsába?
2009. dec. 10. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak te. Ez valóban egy irreális ország.
2009. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne! ott is vannak betegségek, nem is akármilyenek.

Hát, közelednek a választások.

Melyik oldal kezdte? pártvonalon fut az oltás? vagy a Fidesz

sugallja, neki van több esze? :)

Én pölö. nem oltatok-nem pártvonalon-több okból.

ilyen gyorsan talán még egyetlen ellenszert sem fejlesztettek ki. (?)

mennyi is a haszon rajta?

nem mutálódott még a vírus?

nem tartalmaz higanyt, ami autizmust okozhat?

stb.

valami azt súgja, megint játék készül..gyermekdedeknek..aztán egymásnak eshetnek. Mellette egy kis lóvé is becsorog.

2009. dec. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nme tudom,hogy mit olvastál,de ez így nem igaz!

Nem vagyok Fidesz-párti,de nem ők felelősek az oltásellenes hangulatért.Ők legfeljebb azért felelősek,mert se nem javasolták az oltást ,se nem tiltották,és ők bolygatják a gyártó cég kilétét.

Az oltásellenes hangulatért a józanul gondolkodók a felelősek.

Ez is olyan influenza,mint a többi.A 10 millió lakosból eddig meghalt kb.30 ember,akik közül legfeljebb 10-nek nem volt valamilyen más betegsége.Minden évben meghal influenzában 100-200 ember,akkor ez miért lenne veszélyesebb,mint az eddigiek? Csak nálunk van ekkora felhajtás belőle,és sokan pánikba esnek.Ebben pedig a média a hibás,nem a Fidesz.

A táppénz dolog sem igaz.Az eü.dolgozóknak csak 40 %-a oltatta be magát.A veszprémi kórház igazgatója szerint,ha egy eü.dolgozót megfertőz valamilyen betegséggel egy beteg,akkor neki 100 %-os táppénz jár.Rácz Jenő azt javasolja,hogy aki nem oltatja be magát az ovosok-ápolónők közül.és megkapja a H1N1-et,annak csak a 70 %-os táppénz járjon.Ebből keletkezett a "rémhír". Mellesleg ez a javaslat törvény ellenes.

2009. dec. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom figyelmetekbe a HVG mai cikkét ezzel kapcsolatban. 16.oldal.
2009. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt a két kérdést olvastam,vagyis a másodikat részletezte, hogy hol, és hogyan.
2009. dec. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!