Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásellenesek, a covid...

Oltásellenesek, a covid oltáson kívül van még amit nem kértek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Az oltásellenes szót, azért találták ki, hogy aki nem akart covid ellen oltást, azt nevetségessé tegyék, butának titulálják. Sokan sok oltást beadadtak de ezt nem, az oltásellenes szó, nem más mint két réteg egymásnak uszítása.A történelemben ez bevált taktika, két rétegre szakítják az embereket, egymást gyülölik, közben ők hátradölve röhögnek rajtuk. A ne nézz fel film ezt jól bemutatja. egyik csoport a ne nézz fel, butának titulálják akik felnéznek, és meglátnak valamit. csodálom, hogy vannak még buta emberek akik nem látnak át ezen a régi primitív trükkön
2023. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyen oltást nem kérek immunbetegként sem és ráadásul kirívó történetem van a Covid-ról. Nem éreztem magamat betegnek, kíváncsiságból teszteltem, illetve akartam kártyát, rendkívül magas ellenanyagot találtak bennem, akartak kérni plazmát tőlem, nem adhatok plazmát, másodszorra is magas anyagot találtak, majd szociális munkám miatt kötelezve lettem oltásra, a lupuszom miatt nem kaphattam volna oltást, nem fogadták el, és a rohadt oltás kifektetett. Egyébként-sem hittem benne tudományosan és spirituális nézőpontom van, ez a tapasztalat csak jobban megerősített benne.
2023. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!