Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bejött az rossz idő.Oltottak,s...

Bejött az rossz idő.Oltottak,szokott ilyenkor fájni a torkotok?

Figyelt kérdés

2023. nov. 10. 21:52
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
10,mondd meg te?Neked miért jó trollkodni?
2023. nov. 11. 02:09
 12/40 anonim ***** válasza:
78%

Az emberek háromnegyede oltott. Ilyenkor mindig rengeteg járvány van aminek tünete a torokfájás, az emberek nagy részén valamilyen formában átmennek. Innentől teljesen logikus hogy az oltottak kozul valakinek fáj a torka. Az is logikus hogy anem oltottnak fáj.

Én oltott vagyok, oltás előtt es azota is minden osszel faj.

2023. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
13,ok,viszont szinte csak oltottakat látok krahácsolni,szenvedni,hetekig.Nekem ez fura.
2023. nov. 11. 10:15
 14/40 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem látsz egyáltalán nem oltottakat.
2023. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
75%

14. Ha te tudod, hogy ki oltott és ki nem, akkor az azt jelenti, hogy nagyon

kis számú emberből van a mintád. Talán család vagy munkahely, ahol ilyen információkat megtudhatsz. Ilyen közösségekben meg könnyen megfertőzik egymást az emberek.

2023. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
44%
Tudod mi jó iskolába jártunk, és tudjuk, hogy az oltás véd. A demagóg kérdéseket meg megvetjük.
2023. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
40%
Bejött az rossz idő. Nem oltottak, szokott ilyenkor több összeesküvés elmélet eszetekbe jutni?
2023. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy túl nagy minta kell a kiértékeléshez.


Persze,az oltás megvéd,ezt 3 évvel ezelőtt sem hittem el és nekem lett igazam.


Nekem elfogytak az összeesküvéselméleteim,gyakorlatok lettek.Még bill gé is beismeri,hogy a vakcinák nem érnek semmit.A saját szájával mondja el.


Tök véletlenül apám a 3 pfizer után folyton beteg volt eddig.


Szóval a kérdés még mindig adott,nem kell széttrollkodni a kérdést csak azért,mert oltatlan vagyok.Nem fogok beleharapni senkibe,aki őszinte.

2023. nov. 11. 20:30
 19/40 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen kérdések miatt veszik egy kalap alá az oltatlanokat. Az oltatlanok nagy többsége nem oltásellenes (úgy általánosságban), se nem vírustagadó, se nem laposföld hívő. Úgyhogy nem kellene ellenségként tekintenie egymásra a két "tábornak". Sajnos ez megint a jó öreg "oszd meg és uralkodj" trükk.
2023. nov. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!