Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy kis felmérés: Átestél már...

Egy kis felmérés: Átestél már a Covidon?

Figyelt kérdés

dec. 1. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Még nem
67 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
Aztán kinek végzed ezt az igencsak reprezentatív felmérést?
dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
69%
Én jelenleg is Covidos vagyok. A környezetembe sokan voltak, háztartasunkban is, mégse kaptam el. Most sikerült összeszednem szüleimtől. Három oltás után egy erősebb megfázáshoz hasonló kellemetlenséget okoz csak
dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
#1 Magamnak. Csak szimplán kíváncsi vagyok.
dec. 1. 13:32
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Talán. Egyszer volt egy olyan, pár napig tartó tünet, ami akár az is lehetett. De nem tudom, nem lett "bemérve", bevizsgálva.
dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%
Ja
dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
26%
Nem , mert nem voltam oltva igy az immunrendszerem reagált és el se tudtam kapni!
dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
63%
Anyámmal és apámmal élek mindannyian ugyanakkor kaptuk el a covidot.
dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
55%
Én sem, férjem sem estünk át 3 oltás van bennünk, erős az immunrendszerünk (immunológiai vizsgálat alapján is). Az én családomban mindenki két oltással , a férjem családjában szintén 2 oltással mindenki átesett rajta egyszer vagy többször.
dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
30%
Igen, egyszer biztosan. 2022 nyarán, amikor "nem volt covid"🤣
dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
56%

Igen, tavaly nyáron, egy külföldi utazás után, onnan hazaérve. Gyakorlatilag tünet nélkül ment át rajtam, leszámítva azt, hogy a szaglásom és az ízérzékelésem teljesen elment egy hétre körülbelül. Csináltam három gyorstesztet is, de egyik sem mutatta ki, úgyhogy végül elmentem egy PCR-tesztre, és az már igen. Egyébként háromszor vagyok (és voltam már akkor is) beoltva, mindháromszor Modernával.


38/F

dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!