Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy kis felmérés: Átestél már...

Egy kis felmérés: Átestél már a Covidon?

Figyelt kérdés

2023. dec. 1. 13:14
1 2 3 4
 21/38 minecraft2 ***** válasza:
37%

Hogy lehet valaki ennyire idióta? Sokan észre se veszik hogy elkapják ezt a kis infulenzát, igen valakinél erősebben jelentkezhet, erre tettük tönkre mindenki életét a gazdaság tönkretételével, egyébként értelmetlenül. Ezt nem lehet felmérni mivel a tünetek nem egyértelműek, a tesztek sem teljesen megbízhatóak, valamikor tünet nem is jelentkezik, egyáltalán miről is beszélünk akkor?


Nekem pl. rohadtul fájlt a fejem pár óráig, miután egy covidos rokonnal találkoztunk, gondolom akkor elkaptam. Ez volt az emberiség történelmének legnagyobb átverése.

2023. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 minecraft2 ***** válasza:
41%
#21 vagyok, a covid nyilván létezik. Ez a covidscam nevű felhasználó is retardált, csak a másik irányba. Nyilván a betegség létezik, de bizonyos okok miatt felnagyították, olyan dolgokat fogadtak el embereket, amiket egyébként soha nem tettek volna, feladták az alapvető emberi jogaikat is. De ugye a "másikért" propagandával ki lett mosva az agyatok. jah a másikért, meg a közös jó érdekében, az egyetlen dolog ami történt hogy kifosztották a középosztályt. Igen igen, a közös jó érdekében történt.
2023. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
37%
22 néztél te halálozási adatokat? Beszéltél olyannal, aki az első-másodok hullámba kapta el? Nem volt jelentéktelen semmiség
2023. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
36%

23

A kórházakból fekvő betegeket elzavartak

több tizezres nagyságrendben, nem látták el rendesen sem a háziorvosok, sem a a szakorvosok a betegeket , igy csodálkozol, ha emelkedett a halál statisztika ?

2023. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
78%
Tudtommal nem. Van 4 oltásom, de eddig mindig negatívat teszteltem. Állítólag már mindenkin átment egyébként, mert sok a tünetmentes eset (főként oltottaknál).
2023. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy ok a sok közül, ami íz- és szaglásvesztést okozhat:

[link]

dec. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
100%
25-ös belinkelnéd ezt a statisztikát, hogy főként oltottaknál nincsenek tünetek? Mondjuk nehéz lehet statisztikát vezetni a tünetmentes betegekről...
dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 scamdemic ***** válasza:
77%
Látom, itt is működött a cenzúra...
dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Folyamatban.
dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 gergelice16 ***** válasza:
14%

Egyetértek abban, hogy nem kell mindent elhinni, ami a médiában van, de amit józan paraszti ésszel be lehet látni, azt el kell fogadni. Nem kell Balatontagadónak lenni, hanem fel kell ülni egy vonatra és megnézni. Egy szimpla nátha nem okozna ekkora betegséghullámot... Még ha az emberek csak be is képzelnék a dolgot, ami miatt fogékonyabbak lennének a betegségekre, akkor sem kerülnének több százan lélegeztetőgépre. Statisztikailag lehetetlen egy ekkora növekedés.

Fun fact.: A kedvenc ilyen duma, amit hallottam, hogy az oltással egy chippet ültetnek belénk, amivel átmossák az agyunkat... Nem lehet túl iskolázott, aki ezt kitalálta.

dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!