Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Futószemölcse gyógymód?

Futószemölcse gyógymód?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan 6 éve szenvedek ezektől pici, bőrből alig kiemelkedő 1-3mm szemolcsoktol. Égetés, fagyasztás , ecseteles minden volt már. Főként a kezemen de találtam az arcomon is vannak, ha nagyon nézem tuti találok máshol is.

Olyan kérdésem lenne volt más is így? Belefaradtam ebbe az egészbe. Most vitaminokat szedek és svédcseppel kenem azokat amiket látok. Ha esetleg van valakinek tapasztalata akinek egy idő után spontán gyógyult?

Normális válaszokat előre is köszönöm ( voltam bőrgyógyásznal számtalanszor szóval ezt ne ird légyszíves)



dec. 25. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal ez valamilyen virus, ami vándorol a szervezetben és hol itt bukkan fel hol ott. Biorezonanciával elméletileg ki lehet kezelni véglegesen, bőrgyógyászati módszerekkel csak felületi kezelést kap. Sok sikert.
dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Évekig volt főleg a kezemen, kezeltem elmúlt, aztán megint jött. Egy idő után feltűnt, hogy télen nincs, tavasszal jön, és ez a veszély kitart télig. Innen már hamar jött a felismerés: valahonnan összeszedem a fertőzést, télen azért nem, mert kesztyűben vagyok. Aztán rájöttem, hogy buszon, villamoson a fogantyúról, de csak arról, amelyik bőrből van. A fém, vagy műanyag nem fertőz, de ha bőrfogantyúba kapaszkodtam, másnap már kezdődött is a kezemen a szemölcs. Mióta a bőr kapaszkodókat nem fogom meg /azokat nehéz fertőtleníteni!/, szemölcsöm sincs, kb 8-10 éve. Keresd meg, te hol szedheted össze. Táskáid füle is lehet a fertőzés forrása, ha már fogtad szemölcsös kézzel!
dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem 6 éve jelentek meg. Kezeltem eltűnt, vagy nem foglalkoztam vele. Most megint ugyan olyan szemölcsök jöttek rám. De már a lábfej belső részén vannak és sok új van a kezemen. Azt hittem vége van miután 1 évig égették. De ezek nem olyan szemölcsök kemény felületű inkább pici kérek . Majd lesz valami. Most ez nagyon stresszes időszak sajnos.
dec. 31. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már 2 alkalommal voltam, a himpilimpimen és a körül jönnek elő gyors tempóban. Kezdek én is belefáradni.
jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egy szörnyű betegség. Mindenki azt mondja nyugi van el fog múlni. De mikor? Nehéz meg pozitívan is gondolkozni. Sok helyen olvastam higy egyszer csak éltünk. De fene tudja. Már én sem hiszek benne.
jan. 2. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!