Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Carrevir orrspray használt...

Carrevir orrspray használt valakinek?

Figyelt kérdés
dec. 31. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire?

Én használom vírus elleni megelőzésként (de amúgy zsúfolt helyeken maszkot hordok, használok kézfertőtlenítőt is és rendszeresen oltattam is magam Covid ellen; influeza ellen nem); ha erre megy ki a kérdés, én még egyáltalán nem voltam covidos (meg más vírusos betegségem sem volt a covid eleje óta).

dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megelőzésre gondoltam. Végiglátogattuk a beteg rokonokat, a párom is lebetegedett, lázas és influenza szerű tünetei vannak tegnap óta. Én valamiért most még nem vagyok az, pedig engem hamar el szokott kapni, főleg ezek után, csodálkozom is hogy még jól vagyok. Vettem egyet mert szoktak reklámozni, de nem tudom mennyire használhat. Azért reménykedem, mert nagyon nem akarok lebetegedni, ha enyhíti a tüneteket nekem az is jó lenne, a papírján az áll hogy ha már rosszul van valaki arra is jó.
dec. 31. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok: így nem hiszem, hogy használ. Én az előtt használom, hogy olyan helyre megyek, ahol kevés más ember van (és ezért nem akarok maszkot húzni)
dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!