Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen megfázásos betegség/vír...

Milyen megfázásos betegség/vírus terjed az elmúlt egy-két hétben?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha valaki most kap el valamilyen légúti/megfázásos betegséget,annak milyen tünetei vannak mostanság? Volt valaki közületek ilyen beteg az elmúlt egy-másfél hétben? Ha igen, milyen tüneteid voltak/vannak? Köszönöm a válaszokat.
jan. 22. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Kb. egy hete kezdődött a családban mindenkinél hörghurut sűrű váladékkal, köhögési ingerrel,náthával ,hőemelkedéssel, rekedtséggel.
jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként már azóta gyógyulunk antibiotikummal láztablettával és jó sok citromos teával. Volt vérvétel mert mi is tudni akartuk hogy vírusos betegség e ,de nem az mert a doki mondta hogy bakteriális fertőzés.
jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Gyors jobbulást neked és kis családodnak! :)
jan. 24. 18:22
 4/6 anonim válasza:
Én 14.-én betegedtem meg,de még azóta sem jöttem helyre.Vasárnap 20 után miután zuhanyoztam,elkezdett borzasztóan rázni a hideg. Amikor befeküdtem az ágyba, sem lett jobb,azt hittem csak összefáztam. Utána jött a láz.Másnap már elment az illat és íz érzékem is,fájt az egész arcom,és a fejem is( itt már nem bírtam sírás nélkül).Elmentünk háziorvoshoz,semmit, az ég világon nem írt fel,hazaküldött azzal,hogy igyak mézes tejet,meg teát. Az utána következő napokban a barátom anyja adott 5 szem antibiotikumot, meg köptetőt szedtem.-Azok hoztak helyre, szerdán már nem volt lázam sem,csak hőemelkedés. Után a a borzasztó köhögés (nem akart felszakadni), az kínzott éjjeleken át. Most is sokszor elkap,de már nem olyan vészes. Elvileg,ha minden jól megy, jövő hét közepe felé,már semmi bajom sem lesz. Jaaa,és közbe-közbe a fülem is fájdogál. Azzal elmegyek majd fül orr gégészhez a biztonság kedvéért, mert sajnos a fülem,elég érzékeny dolog.
jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te jóságos ég! Gyors jobbulást,gyógyulassál, és köszönöm szépen, hogy mindezt megosztottad! :)
jan. 25. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok! Köszönöm neked a jókívánságodat!
jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!