Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek sikerült legyőznie a "Klebsiella pneumoniae" bakteriális fertőzést?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve nem tudom legyőzni, több dokinál jártam, sokmindent szedtem, de semmi nem hatott. Elkeserítő... Kifejezetten az érdekelne, hogy van-e itt valaki (vagy valaki ismer-e itt valakit), aki le tudta győzni és ha igen, mivel?

febr. 2. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztés ÉS rezisztenciavizsgálat volt?
febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezen már túl vagyok.

A kb. 10 fajta felsorolt antibiotikumból 1 fajtát kaptam és semmit nem ért...

febr. 2. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad, sok mindent szedtél. Ebből csak egy volt antibiotikum ezek szerint?

Mik a panaszaid, és milyen váladékból tenyésztették ki a Klebsiellát?

febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak egy volt, legalábbis azok közül, amit írtak a rezisztenciavizsgálaton. Ezen kívül volt még egy egyszemes antibiotikum is sima felfázásra, a többi az gyógynövényes kapszulák voltak.


A panaszok égő érzés a húgycsőnél, alhasi és derékfájdalom, sürgető vizelési inger... neked vagy ismerősnek volt már ilyen baktériumod?

febr. 2. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat kell inni (ha bírja a szíved 3 liter felett/nap), vízhajtó gyógyteát, kamillateát. Soha nem szabad visszatartani a vizeletet (ne gyűljön sokáig, ha kell, el kell menni). Székelés és szex után azonnal altesti mosást kell végezni.

Újra kellene egy rezisztencia vizsgálat, mert két antibiotikum után változhat a kép. Meg kellene próbálni egy harmadik antibiotikumot, ha 10 az ötödiken felett van a baktériumszám és kellemetlenek a tünetek.

febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!