Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy hpv szemölcs vagy akármilyen szemölcs is ez vagy csak lézeres kezelés által okozott heg van rajtam?

Figyelt kérdés

Nemi szervemnél van egy kis pötty, kicsit világosabb színű mint maga a bőrszínem. Régebben sajna serdülő koromban volt (azaz kb. 5-6 éve) pár db szemölcs szerűség, egyikük nagyobb volt mint a többi, és az a nagy ott volt ahol most ez a kis pötty van, voltam bőrgyógyászatnál vele régen ahol lézeres kezeléssel eltávolították az összeset.

Igazából ez a pötty már régóta ott van, fél éve biztos, legalábbis akkor vettem észre, pontosabban nem tudom mióta olyan.. nem tudom, hogy lézer kezelés óta olyan vagy valami megint alakul ki… dudort nem igen érzek rajta egyáltalán csak ha jobban megnézem méghozzá közelről akkor látni csak ezt a kis foltot, pöttyöt.

Nem tudom meg lehet -e állapítani valahogy, hogy ez lézer által okozott heg amit eddig nem vettem észre egészen kb fél évvel ezelőttig vagy sajna megint kiújul a szemölcs? De ha már féléve ilyen akkor már rég ki kellett volna fejlődnie ennek a csúnya szemölcsnek, nem? Úgy gondolom, hogy akkor már rég annak a csúnya lógó szemölcsnek kellene már kinéznie, de remélem ez csak heg.



febr. 8. 16:28
 1/2 anonim válasza:
Hat 5-6 éve amikor szemolcseid voltak akkor volt lézeres kezelés is ? Nekem is volt a kezemen , és ott lent is. Amit lent égették le annak helye mai napig ott van. Kb 4 éve volt. Más ott a bőr...
febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lézeres volt igen, ohh megnyugodtam akkor az biztosan csak a helye.

Köszönöm.

febr. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!