Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért izzadok büdöset megfázás...

Miért izzadok büdöset megfázás után?

Figyelt kérdés
Néhány napja megfáztam, és az összes klasszikus tünet jelentkezett: hidegrázás, étvágytalanság, fejfájás, orrfolyás, köhögés, torokfájás, izzadás. Az első 36 órában annyira rosszúl voltam, hogy nem is zuhanyoztam, csak az ágyban feküdtem, így nem is csodálkoztam, hogy büdös vagyok. Azóta már kicsit jobban vagyok, zuhanyoztam is, de továbbra is izzadok, és ugyanolyan büdöset. Ez nem a megszokott nyári verejtékszag, hanem annál sokkal kellemetlenebb, már-már orrfacsarónak nevezném, akkor is, ha 2 órája léptem ki a zuhanyzóból. És ezt félig bedugult orral is érzem.

febr. 11. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Mert meleg vagy.
febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
A bőrödön keresztül tudsz intenzíven megtisztulni az elpusztult mikrobáktól.
febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
93%

Én is beteg voltam egész héten, egyszer volt energiám lefürdeni. A láztól az ágyból se tudtam kikelni. :D Én meleg teát is iszogattam, ha takaró alatt voltam és utána visszafeküdtem, és is teleizzadtam a felsőmet, büdös is volt. xD de azt mondják ez a jó, mert ahogy az előző is írta, így tisztulsz meg a betegségtől.


Várj, amíg úgy érzed teljesen meggyógyulsz, utána olyan leszel mint betegség előtt.

febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!