Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandóan elkapok valamilyen...

Állandóan elkapok valamilyen felsőlégúti fertőzést. Kezdetnek kellene egy vérvétel?

Figyelt kérdés

Nem az a baj, hogy az ember elkap ilyeneket. Persze máskor is van az úgy. De mostanában ez elviselhetetlenül gyakori, szinte minden hónapban kinyúlnék egy egész hètre de ennyit nem lehet táppenzen lenni.

Nem segít, hogy lelkileg is ki vagyok merülve. :( És még gyerekem sincs, se nem lakom együtt a párommal, hogy állandó feladat lenne az is, h gondoskodni kell valakiről. Viszont nagyon sokat tömegkőzlekedem.


Térjek vissza a maszkra?



jan. 22. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Le van gyengülve az immunrendszered ezért fogékonyabb vagy. Sajnos teljesen átérzem a helyzezet. Szedhetsz bármilyen vitamint amíg mentálisan nem vagy rendben, hiába.


Amúgy évente egy labor kell, haziorvos ki is kell irjon. Mindentol fuggetlenjl

jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vérvétel mellett jó lehet esetleg egy góckutatás, gyakori felsőlégúti panaszok hátterében lehet begyulladt fog is, amit lehet az ember nem is érez úgy.

Emellett tényleg mentális irányba is el lehet indulni, ha pedig neked biztonságot ad, akkor felvehetsz maszkot is

jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Általános vérvétel szinte semmit nem mond meg erről, legalább egy D-vitamint szint kellene, fül-orr-gégészeti vizsgálat.
jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dohányzás, mozgáshiány, hiányos táplálkozás is okozhatja.
jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Házidokit kérdezd meg. Nőgyógyi, fogászat, fül orr gégészet (amikor épp beteg vagy), gasztroenteorológia, endokrinológia kéne minimum.

O

Ha mindent kizárnak akkor pszochológus

jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fogászat volt augusztusban. Nődoki november. Endokrinológiai meghallgatás november, de azóta nem voltam vérvételen (magán), mert női hormonokat akarunk nézni és én november végén és december végén is pont nem tudtam megoldani 2-5. Nap között. Most szerdán kéne megjönnie, de max. Pénteken tudnék menni. Mondjuk ha eljutnék cukorterhelésre és női hormonvizsgálatra màr az is jó lenne! A nagylabort nem akarom fizetni ha a házidoki is kiír...
jan. 22. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden vizsgálatra be tud utalni házidoki is. Endorkinologushoz is. Laborra is. Nodokihoz nalunk beutalo se kell
jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem a házidokim tüdőszűrésre + tüdőkapacitás mérésre + allergiavizsgálatra küldött a nagylabor mellett, amikor már 3x estem vissza torok/nyelőcső/légcső gyulladásba.
jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sok mindent meg tud oldani, de nagyon sokat kell várni. :( Én azért mentem nőgyógyászatra magánba, mert ott egy több D-s UH-n bemérték mekkora méhsövényem van. Minél nagyobb, annál nehezebb teherbe esni. szerencsére csak 10,1 mm de jobb megműteni majd ha gyereket akarok. 4 állami nődokinál voltam, egy sem csinált UH-t nekem pedig fájdalmaim voltak és elzavartak kb. haza. 2. magán vizsgálaton látszott hogy cisztáim vannak. Szóval bármi lehet, IR, pajzsmirigy, mellékvese (kezeltek már depresszióval, kortizolzavar is lehet), azt sem tudom melyikkel kezdjem. Megpróbálom megkérni azt ami 8 ír, jó iránynak tűnik. Remélem kiderül valami!
jan. 22. 21:37
 10/10 anonim válasza:
Állandóan elkapok valamilyen felsőlégúti fertőzést. - Propolisz a megoldás. hatalmas irodalma van és verhetetlen!
jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!