Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egesznap hányingerem van mit...

Egesznap hányingerem van mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar nagyon regota kb 1-2 honapja ramjon a hanyinger es elkezdek csak ugy oklendezni de nem hanyok ez egy nap nagyon gyakran elofordul pl ha kicsit erosebb szagokat vagy illatokat erzek egy nap vagy 20x biztos elofordul de nem tudom miert a neten utana neztem de csak nőknek irnak terhesseg tuneteket es en ferfi vagyok szoval nem tudom mi lehet a gond

Valakinek vannak ilyen tunetei vagy tudja mitol lehet ez? Gyakran fáj a hasam es keveset eszek mert nincs egvagyam ha meg eroltetem az eves ugyanugy elkezdek oklendezni de semmi nem jon



febr. 18. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideje elmenned orvoshoz! Ilyet fertőzés, reflux, stressz is okozhat, meg még sok más.
febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet epe vagy máj gyulladás is, sürgősen fordulj orvoshoz!!!
febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezt mibol gondolod? Most nagyon ram ilyesztettél
febr. 18. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hepatitis C fertőzés kezdeti tünetei is ilyenek. De mindenképpen fertőzésre, gyulladásos folyamatra utal a hányinger. Vagy sok a gyomorsav vagy más emésztőrendszeri gond, akár IBS akár bármi, orvossal kellene konzultálni.

De nyugi, megijedni nem kell, mert lázad nincs és ez az állapot hosszabb ideje fennáll már. Éppen ezért az orvost ne halogasd!

febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor most ne menjek orvoshoz?
febr. 19. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most menj orvoshoz.
febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg a hasam szinte egesznap ilyen fura hangokat ad ki, mintha bugyborekolna vagy nem tudom
febr. 20. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!