Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hüvelygomba, folyamatos...

Hüvelygomba, folyamatos felfázás és aranyér?

Figyelt kérdés
Kb fél éve nagyon erősen felfáztam, többféle antibiotikumot is kaptam rá, aminek meg is lett az eredménye... Azóta minden hónapban fel vagyok fázva, folyton csíp a pisi, elmentem nőgyógyászhoz, aki gombát állapított meg, kezeltem megint, pár napig panaszmentes is voltam, aztán újra megfertőződtem. Voltam urológusnál is aki nem talált semmit. A gomba és a húgyuti panaszok összefügghetnek? Esetleg valaki tudna hatásos gomba elleni kezelést ami beválik? Már nagyon tanácstalan vagyok, azóta minden hónapban ezzel küzdök, alig tudunk együtt lenni szexuálisan a párommal. Mellette aranyerem van és az is rendesen megnehezíti a mindennapjaim. Már arra is gondoltam hogy az aranyér és a gomba összefügg, és az a fő kiváltó ok, de már nem tudom mit gondoljak. Valakinek van valami ötlete vagy tanácsa esetleg?

márc. 11. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az jutott az eszembe, de lehet, nagy hülyeség, szóval csak inkább egy lehetőség.

Nem kezeled valamivel az aranyeret? Mondjuk krémmel, és nem lehet, hogy valahogy az kenődik át előre?

márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Gumival védekeztek?

Ha igen, akkor mindig ugyanazzal a fajtával?

Nekem hasonló panaszom volt egy gumi miatt.

Ha nem gumival védekeztek, akkor a párodat is kezelni kell gomba ellenes szerrel, mert így oda-vissza fertőzhetitek egymást.

márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Lehet le leszek pontozva, nem fog tetszeni amit írok, de a párodban 100%-ig megbízol? Nekem akkor volt rendszeresen valamilyen problémám, amikor az exem félrelépett mellettem. Rendszeresen, havonta volt valami bajom.
márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel a hólyagod is tele van gombával.
márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!