Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fülzúgással mit lehet kezdeni?

Fülzúgással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Anno egy hangosabb buli és tánc után reggel fülzúgásra ébredtem, ilyen búgó hang a jobb fülemben. Elmentem akkor fülorrgégészhez és az megnézte, elváltozást nem látott, elküldött hallásvizsgálatra és ott minden rendben volt, közölte, hogy semmi bajom. De ez a búgó hang rendszeresen visszatér, főleg olyankor, ha éhes vagyok vagy időváltozás van s leesik a légnyomás... vagy most pl egy jó nátha után. Annyira zúg most épp, hogy mindjárt kiugrok az ablakon. Hová menjek? Mit kezdhetnék?

márc. 12. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A jővőben kerüld az ilyen helyeket.A halk zene kicsit ezt elnyomja .
márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen jó volna, ha ez ilyen egyszerűen megoldható lenne. Nekem évekkel ezelőtt egy megfázás után kezdődött a halk zúgás,és ahelyett, hogy elmúlt volna állandósult,és egyre hangosabb, változatosabb lett. Voltam mindenféle kezelésen,de semmi sem segít, sem gyógyszerek sem bármilyen praktikák.

A halk zene, beszélgetés valóban elnyomhatja a zúgást, de milliók élnek így,ezzel együtt kell élni.

Ja és hozzáteszem, én soha nem voltam semmilyen zajos zenés helyen!

A megfázásra kapott gyógyszer mellékhatásai között volt leírva a fülzúgás!

márc. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!