Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem múlik a bőrgombám,nem...

Nem múlik a bőrgombám,nem bírom már elviselni,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja elkezdtek piros kis foltok megjelenni a combomon,fenekemen,majd egyik napról a másikra teljesen begyulladtak. Persze bőrgyógyásznál jártam,aki azt mondta gomba.(Tinea corporis)

Azóta már voltam nála mert nem múlik,rettentően viszket. Kaptam Lamisil krémet. Kicsit enyhülni kezdett de ma újra piros lett és viszket. Szerencsére nem terjed de nem is múlik. Valakinek volt már ilyen és tudna valami tippet adni,mi vált be neki? Mit tudnék még használni rá?



márc. 19. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mikor bőrgombám volt, én az ecsetelő mellé kaptam gyógyszert is, amit belsőleg kellett szedni.
márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!