Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyomorfekely vagy belbetegsege...

Gyomorfekely vagy belbetegsegem van? Mik ezek a tunetek?

Figyelt kérdés
a hasam szinte mindentol felpuffad es olyankor szuro fajdalmat erzek.par falat kajatol is annyira tele leszek h mar nem birom, es sokszor nagyon faj a vastagbelem. olyan mintha a vegbelnyilastol kb 10cmre belul feszito erzesem van. vagy megy a hasam vagy alig kakilok:( miez?
2010. okt. 26. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ezek komoly tünetek. Főleg az, hogy egyszer hasmenésed van, másszor székrekedésed. Sürgősen keress egy megbizható orvost!
2010. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanezek a tünetek epekötöl voltak. Nagyon szenvedtem már én is vele, semmi nem maradt bennem.

Háziorvos: vérvétel, utlrahang.


Lehet talán még IBS ... menedzserbetegség .. nem vagy sokat ideges?

2010. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek sűrgősen nézzél utánna. Sőt nem kizárható a laktó,fruktóz, sőt még a lisztérzékenység sem. Mielőbb forduljál orvoshoz.
2010. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok 160cm s mostmar 42 kg. az tuti hogy folyamatosan ideges vagyok mert suli meg melo es se szulo se senki akire szamitsak. kenyeret pl nem is tudok enni mert egy szelet ugy eltelit s levegot is alig kapok. es utanna 2 napig tuti nics wc.minimum...ilyenkor a hugyholyagom kornyeken is egeto erzes van. voltm orvosnal de semmit nem tudtak mondani:(
2010. okt. 26. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
IBS,crohn,colitis,epe...sok minden lehet,menj dokihoz,és kiderítik.Jobbulást!
2010. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!